Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Stadtsparkasse  (Přečteno 28677 krát)
josefo



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Říjen 12, 2011, 01:35:30 pm »

Má někdo zkušenosti se Stadtsparkasse - příp.Girokonto? Úsměv
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #1 : Říjen 12, 2011, 07:30:31 pm »

A co konkterne ta zaujima?
Zaznamenáno
funtomas1de



Karma: 0
Příspěvků: 20


funtomas1de- na azet.sk


« Odpověď #2 : Říjen 18, 2011, 10:45:05 am »

ja som tam... vyhoda je, ze mas v kazdom meste v nemecku bankomat, ale Hypovereinsbank ponuka omnoho viac sluzieb....
Zaznamenáno
josefo



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Říjen 18, 2011, 12:16:49 pm »

 Úsměv  zajímají mě více méně neplacené služby (zatím musím šetřit) při pohovoru mi pořád něco nabízeli ale bojím se něco podepsat bez překladu .... Škleb částečně jim ale rozumím
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Říjen 19, 2011, 11:18:29 am »

funtomas1de: jake sluzby to jsou, ktere potrebujes a SSKM je nema?
Mne prijde, ze je to slusna "normalni" banka - tedy zadne vylomeniny, zadna prakvapeni, za sva 3 nebo 5 EUR mesicne (EC karta zdarma, kreditka za nejakych 30 EUR rocne, coz zase tedy jine banky umi lepe) proste clovek dostane normalni sluzby a spoustu bankomatu. Prijde mi to OK. A maji velmi privetivy homebanking...i kdyz predesla verze mi prisla lepsi a CSOB v CR mi take sedi jeste vic.

Ja mam konto v SSKM hlavne kvuli hotovostnim operacim zdarma (vklady automatem 24/7, vkladani minci automatem zdarma apod) a paralelne, jako skoro kazdy, konto a kreditku (zdarma) u DKB, se kterou jsou po celem svete vybery z bankomatu zdarma. To uz dnes take ma vice bank, DKB ale byla jedna z prvnich.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |