Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Phonic-bez smlouvy nebo radsi 1plus1  (Přečteno 44505 krát)
PajuleJajule
Pajule



Karma: 6
Příspěvků: 68


ahojik vsem


« : Leden 25, 2011, 11:49:56 am »

Ahojik lidicky mate zkusenosti nekdo s 1plus1,nabizeji volani do vsech siti,internet a sms mesicne za 29.99euricek,ale je to na smlouvu myslite ze se me to vyplati-skrz iphone-a je mozno to vyuzit aj na notebook kdyz zapojim telefon k pocitaci...profici s kompem a zkuseni dejte radu dikec Pajec Škleb Škleb Škleb
a jeste dalsi otazecka...nakej internet za 9euricek existuje ubec ..bez smlouvi na usb stick
« Poslední změna: Leden 25, 2011, 12:02:49 pm od PajuleJajule » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Leden 25, 2011, 09:08:00 pm »

Internet pres stick za 9 EUR podle mne neexistuje - to spise tak 20-25 na predplacenem sticku od O2, nebo od 10 nahoru jako doplnek stavajici smlouvy (napr. Debitel).
U techto pripojeni ale musis pocitat s nekolika nevyhodami
  • pomale pripojeni, signal neni vsude idealni a cim vic uzivatelu ve tvem okoli, tim pomalejsi
  • z CR znama tzv. FUP - tedy po stazeni napriklad 500 MB (coz je dneska stazene coby dup, par videi, par veselych mailu od lidi, co nemaji co delat, neco telefonovani, nedejbozku nejaky film) se rychlosr do konce zctovaciho obdobi snizi na zlomek puvodni rychlosti
  • nekteri poskytovatele porad nepovoluji VoIP (telefonovani po internetu), Skype apod. V lepsim pripade to funguje, ale poskytovatel nezarucuje, ze to tak zustane, v nejhorsim pripade to neni soucasti Flatrate a za tyto sluzby prijdou extra hporentni poplatky za kilobajt
Pokud chces internet pouzivat hlavne doma, sel bych do nejakeho pripojeni pres penvou linku. Bez smlouvy nejde skoro nic, ale - podle toho proc presne smlouvu nechces - vetsinou ji muzes predcasne vypovedet - treba v pripade stehovani z Nemecka.

Co se cen a kvality tyce, ja osobne predem vylucuji Alice a Arcor, podle mne jsou to bastlici, i kdyz jini muzou mit jine zkusenosti.

1und1 a GMX jsou jedna a ta stejna firma, maji jen trosku odlisne tarify. GMX je o chlup levnejsi, zato ma trosku drazsi/hure dostupny servis (verejne znama telefonni cisla jsou draha, daji se ale dohledat i ta s normalni tarifikaci). 1und1 je vlajkovou lodi firmy, stoji trosku vic...ale velky rozdil v tom neni.
1und1 dokonce nabizi i tu smlouvu bez dvouleteho zavazku, v tom pripade ale uctuji aktualne tusim 100 EUR za zrizeni linky.

Pak je tu jeste Telekom, ktera je sice drazsi, ale ted ma akci za stejnou cenu jako uvadis ty - a kvalita a servis jsou neporovnatelne. Flatrate do cele Evropy mozna nemaji, po Nemecku ale ano a treba do CR se da volat levne pres ceske internetove sluzby, nebo "skoro zadarmo" pres VoIPBuster, VoIPDiscount.
Pres tyto poskytovatele se da volat i s tim iPhonem nebo jinym smartphonem, co sam umi VoIP - pak si na teleofnu sama zvolis, pres co chces volat. Na internet pak ten telefon bud epripojen pres tvou domaci bezdratovou sit.

Velka vyhoda Telekomu je v tom, ze porad mas "normalni" telefonni linku, pres kterou lze levneji volat pres ruzna predcisli (010012, 01071 apod). To vsechno u vsech tech ostatnich poskytovatelu nefunguje.

U 1und1/GMX jsou podle mne lepsi routery (ty krabicky co si nainstalujes doma) - davaji FritzBox, ktery umi vse co clovek muz epotrebovat, vcetne telefonovani pres internet s pouzitim uplne normalniho telefonu, co mas doma. Krabicka sama se stara o vedeni toho hovoru pres internet a o to, aby ti to zvonilo kdyz ti prs internet nekdo vola (pozor, o se netyka Skype, ten se bez pocitace/smartphonu takto pouzit neda). Routery od Telecomu moc rad nemam.
Ale FritzBox se da od ca. 60 EUR poridit na eBay.

To je zatim vsechno co mne napada - zaverem mozna: ja sam mam GMX, premyslim ale o e nabidce Telekomu. Pro GMX jsem Powersellerem, kdyby ses pro ne tedy rozhodla, velmi rad ti tu smlouvu zprostredkuji Úsměv
Vsechny tyhle tri muzu vicemen doporucit, vsechny ostatni, z casti mozna spis subjektivne, ne.
« Poslední změna: Leden 25, 2011, 09:10:01 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
PajuleJajule
Pajule



Karma: 6
Příspěvků: 68


ahojik vsem


« Odpověď #2 : Únor 01, 2011, 11:10:35 am »

Ludja jsem bezradna kdo mate co?
Slysela jsem ze Phonic bez smlouvy je asi to nejlepsi co muze bejt...je v tom aj internet pro smartphone..myslim 9,99 euro
1plus1 je internet flat,telefonovani flat a festnetz flat za 29,99euro ale smlouva
O2 prej je to taky smlouva..internet flat a 120min a sms zadarmo...za 20euro
...
opravdu nevim co se me vyplati..jestli koupit phonic stik a paltit mesicne 25 eur plus sim kartu od phonic a na tom nemit internet nebo si extra priplatit a nebo 1plus1 nebo O2...
...
myslite pokud si poridim od 1plus1 se vsim vsudy...pujde muj telefon napojit na notas a pujde internet z telefonu..nekdo me rikal ze to jde ale jak..mno proficiii....napiste jasne a strucne ...dikec
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Únor 01, 2011, 03:33:40 pm »

Maly hloupy dotaz - proc nepokracujes ve svem tematu "Téma: 1plus1" (http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=6301), kde uz jsme probirali neco podobneho a kde jsi se po me odpovedi neozvala a zalozila tady tema nove?
Kdyz to probereme vsehcno pod jednim tematem, bude to pro vsechny pekne pohromade a pokud ti me vyvody byly moc dlouhe, proste rekni kterou cast chces sdelit strucneji.

Zalozit ale nove tema se skoro stejnym obsahem, to neni moc dobra varianta.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Únor 01, 2011, 04:27:16 pm »

Sloučil jsem ty témata

Já mám sdílený Kabel-Deutschland za 5€ za měsíc a mobil s pevnou od O2 za 0€ za měsíc Úsměv
Předtím jsem měl Alici a byla taky v pohodě.
« Poslední změna: Únor 01, 2011, 04:29:04 pm od David » Zaznamenáno
Verculina



Karma: 2
Příspěvků: 40


« Odpověď #5 : Únor 13, 2011, 05:01:45 pm »

My mame 1und1 za 29,99 eur mesicne, internet + simkarty na telefon. Jedna je zadarmo a za kazdou dalsi platime 10 euro mesicne. Mame dve, jednu ja a jednu ma tchyne. Volani na pevnou linku v Nemecku je zadarmo, stejne tak jako volani v siti 1und1. K tomu mame pevnou linku u Telecomu. S 1und1 jsme spokojeni.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |