Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Zubař - kolik se platí?  (Přečteno 161955 krát)
Slunecnice



Karma: -3
Příspěvků: 38


« Odpověď #15 : Únor 07, 2011, 10:26:22 pm »

Uvidím, co zítra vykomunikuju u zubaře. Pokud to nedopadne dobře, poptám se orientačně u jiného tady v okolí, případně na té klinice - díky za tip (lákavá představa, být něčí státnice Úsměv))))
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #16 : Únor 08, 2011, 01:58:17 pm »

Tak jsem se tam podíval, je tam pořád spousta studentů, kteří na příští týden hledají spolehlivé pacienty na státnice. Výplně, ošetření kanálků, celokeramické či zlaté korunky, atp.

Aktuálně potřebují:
2 pacienty na ošetření kanálků
3 pacienty na inlej nebo korunku (zlato nebo keramika)
1 pacienta na výpln (či opravu výplně) na stoličce
2 pacienty na výplň (či opravu výplně) na řezáku

Na dva student(k)y můžu dát klidně telefonický kontakt nebo email a můžeš se klidně nezávazně zeptat.

Takže, pokud máte někdo zájem o ošetření ZDARMA, pošlete mi zprávu.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #17 : Únor 08, 2011, 02:10:49 pm »

Mám odvrtanou plombu, co se rozpadla vedví, vytržený nerv. Ráda bych opět amalgan, který tam byl, nic dalšího nechci. (v souvislosti s tím mě napadá, že až si něco složitějšího věk a stav mého chrupu vyžádá, nebude od věci nějaké zubní připojištění).
Nevim teda, proc se do toho amalgamu tolik zenes (prece jen, nejaka rtut v tom je), ale muj zubar, jinak spis z tech drazsich, napriklad amalgam nepouziva (i plne na kasu pouziva nejaky plast) a trochu lepsi plomba, co ma vydrzet 7, 8 let, pak stoji ca. 40 EUR za jednoplochovou vypln. Toz tolik by se do tech zubu mozna opravdu vrazit vyplatilo, proc telu dodavat tezke kovy, ktere nejsou nutne.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Slunecnice



Karma: -3
Příspěvků: 38


« Odpověď #18 : Únor 08, 2011, 06:34:59 pm »

Tak jsem se tam podíval, je tam pořád spousta studentů, kteří na příští týden hledají spolehlivé pacienty na státnice. Výplně, ošetření kanálků, celokeramické či zlaté korunky, atp.

Aktuálně potřebují:
2 pacienty na ošetření kanálků
3 pacienty na inlej nebo korunku (zlato nebo keramika)
1 pacienta na výpln (či opravu výplně) na stoličce
2 pacienty na výplň (či opravu výplně) na řezáku

Na dva student(k)y můžu dát klidně telefonický kontakt nebo email a můžeš se klidně nezávazně zeptat.

Takže, pokud máte někdo zájem o ošetření ZDARMA, pošlete mi zprávu.


Díky Úsměv
Zatím jsem domluvená u zubaře tak, že se zítra dozvím nový návrh, co by mi se zubem mohli udělat. Pak uvidím, asi bych se ozvala.
Zaznamenáno
Slunecnice



Karma: -3
Příspěvků: 38


« Odpověď #19 : Únor 08, 2011, 06:40:39 pm »

Nevim teda, proc se do toho amalgamu tolik zenes (prece jen, nejaka rtut v tom je), ale muj zubar, jinak spis z tech drazsich, napriklad amalgam nepouziva (i plne na kasu pouziva nejaky plast) a trochu lepsi plomba, co ma vydrzet 7, 8 let, pak stoji ca. 40 EUR za jednoplochovou vypln. Toz tolik by se do tech zubu mozna opravdu vrazit vyplatilo, proc telu dodavat tezke kovy, ktere nejsou nutne.

Chodívala jsem v Praze k šéfovi zubní kliniky, doporučoval na stoličky na kousací plochy (říká se tomu tak? Úsměv)  amalgán. Tvrdil asi to, co je uvedeno tady: http://www.lekari-online.cz/stomatologie/novinky/plomba-je-prava
Takže, pokud mi někdo rozumně nedoporučí něco jiného, kousat budu klidně amalganem, tolik estetických nároků na své stoličky nemám. Ale máš pravdu, že 40e za plombu je snesitelná suma a problém bych s tím neměla.
Zaznamenáno
AngelMia



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #20 : Červen 29, 2011, 06:32:10 pm »

dokument o škodlivosti Amalgamu - ZDF -1999
http://www.youtube.com/watch?v=kZHYPRisszg
další dokument o škodlivosti Amalgamu
http://www.youtube.com/watch?v=T8EGj5wSQ-4

Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #21 : Červen 29, 2011, 08:54:39 pm »

Take bych se amalgamu (je to s M na konci, prosim) vyhl. Nevidim duvod cpat si do tela vic rtuti, nez snis a ziskas z prostredi... Estetika je az tretirada...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #22 : Únor 04, 2015, 10:47:57 pm »

Ja som neplatila nič ani za biele plomby.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |