Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Fuhrungszeugniss  (Přečteno 63612 krát)
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« : Říjen 23, 2008, 06:28:45 pm »

Prosim co to presne znamena, chtela bych si pristi rok udelat ausbildung a koukala jsem na net a chteji po me Fuhrungszeugniss, co to presne znamena? Vim jen, ze je k ziskani na KVR, dekuji za odpoved!!!
« Poslední změna: Říjen 23, 2008, 10:46:23 pm od David » Zaznamenáno

Makis
bjetka
Host
« Odpověď #1 : Říjen 23, 2008, 08:38:10 pm »

Není to nic jiného než výpis z trestního rejsříku, žádost můžeš podat i na Gemeinde, do 10 dnů ti to doručí z toho KVR poštou. Stojí to, pokud si ještě vzpomínám, 13 €.
Zaznamenáno
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« Odpověď #2 : Listopad 03, 2008, 07:51:14 pm »

musi se k tomu neco vyplnovat? kde mam presne na KVR si jit o to zazadat, mam jit pod svy pismeno, nebo mi to vydaji nekde jinde v jinym patre?
Zaznamenáno

Makis
bjetka
Host
« Odpověď #3 : Listopad 04, 2008, 08:51:45 pm »

Jenom nějaká žádost, ale tu snad za mě tehdy vyplnil úřeník, ty jenom podepíšeš, žes mu to zaplatila. Vyřizovala jsem to na obecním úřadě, nevím, co ty máš nejblíž, kam sem hlásila k pobytu. Na KVR jsem osobně nikdy nebyla, ale snad by tam měli mít nějaké "informační centrum", nebo tam můžeš zavolat, kam máš přesně zajít.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #4 : Leden 23, 2019, 01:59:33 pm »

Tiez som platila 13 eur.
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #5 : Leden 24, 2019, 08:49:12 am »

je mozno o nej pozadat na urade, potrebujes k tomu doklady a hlavne adresu toho, kdo jej po tobe pozaduje. Oni posilaji vypis potom primo na tuto adresu, ty muzes pozadat o opis nebo kopii. Zaroven by ti meli rici, jak dlouho to potrva.
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #6 : Leden 24, 2019, 04:10:39 pm »

13€ na Radnici a do 10dnu jsme to měli doma v poště, bez ohledu na to pro koho to bylo... Je to asi měsíc.

Ale to už zcela jistě MARKLAR od roku 2008 zjistil, to bylo tohle téma aktuální, teď to sem zas doTrolovala nudící se Jahoda  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #7 : Leden 24, 2019, 11:55:17 pm »

To je tak - existuje:
1. reguläres Führungszeugnis - ten sa objedna na radnici a pride postou domov ...

2. erweitertes Führungszeugnis - ten sa vyzaduje u urcitych povolani napr. lekar na urcite pozicie atd. U tohto je treba predlozit pisomnu ziadost institucie, ktora to vyzaduje, dostane to priamo ta institucia

Treba rozlisovat o co ide ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |