Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Minijob alebo Tellzeit - nedari sa mi najst...  (Přečteno 42173 krát)
fullhd



Karma: -3
Příspěvků: 16


« : Září 06, 2018, 06:50:27 pm »

Ahojte,

byvam v Sasku a pracujem tu ako zvarac.Zacal som v novej nemeckej firme cez peciatku-ziadna agentura.
Pracujem tam cca 3 mesiace a musim pockat este 3 mesiace aby mi stupla hodinova mzda + potrebujem naplnit zeitkonto.Mam iba jednu zmenu a to od rana do poobedia takze po prace mam vela casu a vykend mam volny.
Chcel by som si najst este jednu pracu ale nedari sa mi.Posielam zivotopisi ale nic,nikto sa mi neozyva.
Ako ste vy nasli telzeit alebo minijob?
Mam taky pocit ze je lepsie ten Lebenslauf vytlacit a ist osobne sa opytat.
Prace je na strankach dost ale nic z toho.

Ist sa osobne opytat a ukaz im ze viem po nemecky,ze tu byvam atd atd?.

Poradte mi,nejake tipy,triky.

Dakujem.
Zaznamenáno
fullhd



Karma: -3
Příspěvků: 16


« Odpověď #1 : Leden 24, 2019, 08:25:49 pm »

Ozvala sa mi sefka mekacu.Poslala ma spravit si zdravotny preukaz a ten uz mam.V sobotu nastupujem.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2 : Leden 29, 2019, 01:01:58 pm »

fullhd - a mas teda nejake tipy, triky, ako sa hlasit, aby sa ozvali?
Zaznamenáno
fullhd



Karma: -3
Příspěvků: 16


« Odpověď #3 : Leden 30, 2019, 10:57:59 pm »

Ahojte,

tak ja som posielal,volal a nic.Ale to ze sami ozvali z McDonald tak to je asi nahoda no.Cakal som cca 3 mesiace a uz som na to zabudol a bol som zmiereny s tym ze sa neozvu a ozvala sa sefka mekacu.Ale pred tym ma poslala spravit si zdravotny preukaz.Bol som tuto sobotu prvy krat aj nedelu.A robim v kuchyni.Je to praca v rychlom tempe.Nie je to pre kazdeho,nejakeho spomaleneho cloveka.

Ale neni mi jasna jedna vec : v zmluve je napisane brotto entgelt : 9.25 EUR ...a kolko je to NETTO?MINIJPOB je vsetko bez dani nie?

A ako najst minojob?To je zlozite si najst pracu popri hlavnej.Skusil by som najskor si spravit ten zdravotny preukaz.Ja som to robil cca 1.5 hodiny a stalo to 30 eciek.Potom by som skusil zavolat niekde napr. Tankstelle,normalne potraviny a tak . . .a potom hned povedat ze mas ten zdravotny preukaz.Ja neviem presny navod ako najst druhu pracu.Je to strasne aj o stasti(ja som mal stastie).Ale v mekaci by som robit stale nechcel.
Po nemecky viem zaklady asi.Dorozumiem sa s nimi.To je obrovska vyhoda - nepotrebujes nic vediet.Ukazu ti to a hned makas.

Skus mekac alebo tak.Tam nikto moc nechce robit pretoze tam sa nezastavis cely den.Ludi tam je neuveritelne mnozstvo.Tam kde robim teraz som poslal fotku svoju s autom kde sa usmievam a taky text ze od kial som co robim v de,preco chcem minijob a tak.Potom zavolala o niekolko mesiacov neskor.Takze obrovske stastie ale reagoval som na milion ponuk a jedno z toho vyslo.

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |