Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12410082 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2130 : Červenec 24, 2016, 11:30:13 pm »

Hele, Barbino, nejak ti otrnulo, myslim, ze bys s tim svym humorem asi mela prestat, uz jednou se ti to dost nepovedlo, mirne receno.
Kleena klidne muze delat bojovy sporty, skoda ze tam teda nebyl, kdzy je takovej hrdina
No, myslíš, žeby bola šanca, že ta kleena palicou šmykne po hlave?
Tak to budem len rada, ak táto moja hláška splní. Škleb Valím oči! Super!
Ne, nebyla by sance, protoze Kleena je, na rozdil od tebe, vylozeny intelektual, jak jsi si mohla vsimnout podle jeho prispevku. A i kdyz je obcas na hrane, tak se nesnizuje k prispevkum hodnym tak pro holky z ucnaku, jak se to dari stale casteji tobe.
Ale samo se muzes s Kleenou spojit a zeptat se ho, ta tvoje otazka patri spis jemu nez mne. Asi jsi se spletla v adresatovi.
Si si istá, že byť intelektuálom znamená zároveň aj byť neduživým bledým padavkou, ktorý ani pílku neudvihne? Aby si sa náhodou nepomýlila v ňom. Apropo, písali sme o vyslovene násilnom chovaní, ktoré by mohlo ohroziť druhých a tam každý chlap (naozaj hodný označenia chlap) koná! A len nečumákuje!

Ne, proc bych si mela byt jista? Ja jsem neco takoveho napsala? Nebo si takhle predstavujes intelektualy ty? No to ti KLeena asi zrovna moc nepodekuje za ten popis, jak ho vidis pred sebou  Smích. Ale mozna mas pro takovy typy slabost, co ja vim  Smích. Ja si Kleenu nepredstavuju vubec, ja ctu, co pise a to mi uplne staci, nemam potrebu si pod tim textem nekoho predstavovat Mrknutí.

Mimochodem, kdyz pises o tom nasilnem chovani, tak by sis mela zamest hlavne pred vlastnim prahem, protoze ty tady pouzivas ponekud nevkuse a nasilnicke vyrazy jako treba pro Diddi, kdyz ji pises:

"A ja som myslela, že uši ti už dávno odrezal rozzúrený afganský utečenec
ako výstrahu pre moc oprsklé drzé ženy"

Anebo vzkaz pro mne:
"No, myslíš, žeby bola šanca, že ta kleena palicou šmykne po hlave?
Tak to budem len rada, ak táto moja hláška splní."


Tak si davej pozor na to, co pises, jak uz jem psala vyse, je to opravdu vyjadrovani nedovzdelane ucnice, ktera je navic jeste mirne paranoicka a kdyz se trochu dostane do uzkych, tak okolo sebe zacne ponekud nesmyslne kopat tak, az to vypada na drobnou dusevni retardaci.

Vis, Barbino, neni to dlouho, co se tu pohybovala takova podobna zoufalka jako ty a mela Nick "jahoda", skoro by se mi chtelo verit tomu, ze jste jedna a ta sama.
Ale u tebe bych se priklonila mozna k jinemu ovoci, a to broskvi.
 Polibek
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2131 : Červenec 24, 2016, 11:44:26 pm »

aneb ... došli argumenty ... Škleb Co???

... a jake argumenty mas na mysli? Nevime, na co ti odpovidat.
Ta tvoje otazka tu visi jen tak ve vzduchu, bez nejake souvislosti.
Tak sem prosim napis, na jake tema ty argumenty ocekavas.

Omlouvam se, pisu sice pozdeji, nez jsi asi ocekavala, ale ponorila jsem se na temer cely vecer do cteni Fukuyamy a Huntingtona, a tak jsem se zacetla, ze jsem se sem dostala az nyni. Je mi moc lito, ze neciham kazdou minutu, jestli se tu neobjevi nejaka tvoje nosna myslenka. Ale ona tu zustane, zejo, o nic neprijdu  Mrknutí

Ale jinak bych ti doporucovala vratit se hlavne k tematu, ke kteremu je to tu urceno, a kteremu rozumis, jak se ukazalo ve tvych  vtipnych "topsecret" prispevcich.
« Poslední změna: Červenec 24, 2016, 11:47:43 pm od Hair » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2132 : Červenec 25, 2016, 07:14:47 am »

vojna pokracuje v Ansbach

Fortsetzung folgt .... bald ... TOPSECRET!
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2133 : Červenec 25, 2016, 07:25:14 am »

Stále opakovať to isté je nielen znakom nedostatku vlastnej fantázie, ale možno sa u teba začala dostavovať už starecká senilita. Síce trochu priskoro, ale tak ...
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2134 : Červenec 25, 2016, 08:01:54 am »

vojna pokracuje v Ansbach

Fortsetzung folgt .... bald ... TOPSECRET!  
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2135 : Červenec 25, 2016, 08:05:28 am »

vojna pokracuje v Ansbach

Fortsetzung folgt .... bald ... TOPSECRET!   
  Je to tak. Ale nezapomínejme na slova Fatimy Merkelové : MY TO ZVLÁDNEM
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2136 : Červenec 25, 2016, 08:10:07 am »

Barbino, jeste potrebujes argumenty? Nebo dukazy? Nebo ze by uz toho bylo dost?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2137 : Červenec 25, 2016, 09:00:32 am »

Stále opakovať to isté je nielen znakom nedostatku vlastnej fantázie, ale možno sa u teba začala dostavovať už starecká senilita. Síce trochu priskoro, ale tak ...

Barbino, uz jsem te varovala jednou, ted podruhe,  priste te nahlasim adminovi s tim, ze zde slovne hrube az vulgarne napadas ucastniky diskuse.
UZ mne to moc nebavi cist blaboly, ktere nesouvisi s tematem a ukazuji jen na tvoji dusevni nizkost, kdy kdyz mas pocit, ze nekdo si z tebe trochu dela legraci, tak se muzes pominut a kopes okolo sebe a to neadekvatnim zpusobem.
Tak se srovnej, nebo budes mit brzo po zizalkach...

A zvykni si, ze tovje "topsecret" se tu bude opakovat jeste stokrat a bude si tu zit vlastnim zivotem jeste dlouho, na to muzes vzit jed. (ne doslova prosimte, kdybys nepochopila nadsazku).
To se totiz nikomu jinymu, takova arogance a pohrdani skutecnostmi, jeste nepovedla a myslim, ze te hned tak nekdo nedozene. A muzes vykladat co chces o tom, jak jsi byla vtipna. Nebyla Barbino.

Mas psa?
« Poslední změna: Červenec 25, 2016, 10:01:21 am od Hair » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2138 : Červenec 25, 2016, 12:18:37 pm »

o tom vrahovi z Reutlingen: Uviedol o ňom, že bol priateľský a že pred rokom a pol prišiel zo sýrskeho mesta Aleppo.

"Bol to dobrý človek, mal však problémy s drogami, marihuanou a alkoholom," vypovedal Sýrčanov známy z ubytovne pre žiadateľov o azyl Hamza Mohamed. Dodal, že mal niekoľko týždňov priateľku, s ktorou sa poznal z práce a ktorú si každý deň vodil na ubytovňu. "Myslím, že bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva," spresnil.




hehehe jasneeeee vsetko su to fajn priatelski a mili ludia, len kvoli psychickym problem z casu na cas vrazdia ...
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2139 : Červenec 25, 2016, 12:32:38 pm »

o tom vrahovi z Reutlingen: Uviedol o ňom, že bol priateľský a že pred rokom a pol prišiel zo sýrskeho mesta Aleppo.

"Bol to dobrý človek, mal však problémy s drogami, marihuanou a alkoholom," vypovedal Sýrčanov známy z ubytovne pre žiadateľov o azyl Hamza Mohamed. Dodal, že mal niekoľko týždňov priateľku, s ktorou sa poznal z práce a ktorú si každý deň vodil na ubytovňu. "Myslím, že bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva," spresnil.

hehehe jasneeeee vsetko su to fajn priatelski a mili ludia, len kvoli psychickym problem z casu na cas vrazdia ...
Tak čo už, treba vypadnúť z Deutchlandu ....
« Poslední změna: Červenec 25, 2016, 12:33:39 pm od 88barbie » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #2140 : Červenec 25, 2016, 12:43:01 pm »

o tom vrahovi z Reutlingen: Uviedol o ňom, že bol priateľský a že pred rokom a pol prišiel zo sýrskeho mesta Aleppo.

"Bol to dobrý človek, mal však problémy s drogami, marihuanou a alkoholom," vypovedal Sýrčanov známy z ubytovne pre žiadateľov o azyl Hamza Mohamed. Dodal, že mal niekoľko týždňov priateľku, s ktorou sa poznal z práce a ktorú si každý deň vodil na ubytovňu. "Myslím, že bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva," spresnil.

hehehe jasneeeee vsetko su to fajn priatelski a mili ludia, len kvoli psychickym problem z casu na cas vrazdia ...
Tak čo už, treba vypadnúť z Deutchlandu ....


Jasne, vitaci a jim podobni, kteri podporovali zniceni Nemecka opusti Deutschland jako prvni. Jako ty krysy...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2141 : Červenec 25, 2016, 12:43:24 pm »

hm no neviem ci vypadnut je dobre riesenie ... kedysi v 1990tich rokoch mi ludia na SK vysvetlovali, ze z Nemecka nemam odist ZA ZIADNYCH okolnosti ... ze by to bola OBROVSKA CHYBA odist Z NEMECKA a ze mam  HLAVNE mysliet NA DETI a ich BUDUCNOST!!!
a ze uz som sa musel UPLNE ZBLAZNIT ked co i len rozmyslam nad odchodom z Nemecka ... ;_)))))

no jo, hlavne ze mali dobry pocit ze sa vyznaju co a jako a mozu mi to vysvetlit!!! ;_)))
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2142 : Červenec 25, 2016, 12:48:00 pm »

hm no neviem ci vypadnut je dobre riesenie ... kedysi v 1990tich rokoch mi ludia na SK vysvetlovali, ze z Nemecka nemam odist ZA ZIADNYCH okolnosti ... ze by to bola OBROVSKA CHYBA odist Z NEMECKA a ze mam  HLAVNE mysliet NA DETI a ich BUDUCNOST!!!
a ze uz som sa musel UPLNE ZBLAZNIT ked co i len rozmyslam nad odchodom z Nemecka ... ;_)))))

no jo, hlavne ze mali dobry pocit ze sa vyznaju co a jako a mozu mi to vysvetlit!!! ;_)))
rudo a takto! ty máš ako vlastný rozum, či sa riadiš tým, čo ti hovoria druhí?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2143 : Červenec 25, 2016, 12:58:11 pm »

ja sa riadim vlastnym ... nie tymi TOPSECRET informaciami xixixi
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2144 : Červenec 25, 2016, 01:05:34 pm »

o tom vrahovi z Reutlingen: Uviedol o ňom, že bol priateľský a že pred rokom a pol prišiel zo sýrskeho mesta Aleppo.
"Bol to dobrý človek, mal však problémy s drogami, marihuanou a alkoholom," vypovedal Sýrčanov známy z ubytovne pre žiadateľov o azyl Hamza Mohamed. Dodal, že mal niekoľko týždňov priateľku, s ktorou sa poznal z práce a ktorú si každý deň vodil na ubytovňu. "Myslím, že bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva," spresnil.
hehehe jasneeeee vsetko su to fajn priatelski a mili ludia, len kvoli psychickym problem z casu na cas vrazdia ...

jasne, jsi si snad myslel neco jineho? I ten z Ansbachu byl mily, zvlast kdyz si chodil na Sozialamt pro davky (odpoved na to, jako je mozne, ze dostaval davky, kdyz mel byt uz davno odvezen do Bulharska prenecham jinym, ja si to vysvetlit moc nedovedu, ale nejakej levicak tady mi to snad vysvetli):

Der mutmaßliche Täter von Ansbach war dem städtischen Sozialamt als "freundlich, unauffällig und nett" bekannt. Das sagte Reinhold Eschenbacher vom städtischen Sozialamt am Montag der Deutschen Presse-Agentur. "Der junge Mann war öfters als Asylbewerber hier und bei uns bekannt. Da ging es um soziale Leistungen", sagte er.
Focus, dnes 10:58

Nejenze byl mily a pratelsky, byl i evidentne sikovnym kutilem, chtel ten svuj batuzek odpalit na dalku, ale nejak se mu to zvrtlo:
Aus Sicherheitskreisen sei bekannt geworden, der Attentäter habe den Sprengsatz möglicherweise per Fernzündung zur Explosion bringen wollen. Er soll zwei Mobiltelefone bei sich gehabt haben, was auf eine Fernzündung hindeuten könnte. Kurz vor dem Anschlag soll der Attentäter zudem hektisch telefoniert haben.

http://www.focus.de/politik/deutschland/anschlag-in-ansbach-im-news-ticker-fluechtling-aus-syrien-veruebt-selbstmordattentat-ein-toter-zwoelf-verletzte_id_5759522.html
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |