Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: porušovanie zákona zo strany zubára na aký úrad sa obrátiť so sťažnostou?  (Přečteno 22719 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« : Červen 21, 2014, 10:14:17 pm »

Ahojte,

mojmu kamosovi sa stalo, ze si dal u jedneho nemenovaneho zubara v Nemecku urobit korunku, a zaplatil za nu (diel, ktory nepreplaca poistovna)
Korunka mu vypadla.  Ked si kamoš žiadal u toho zubára normálny termín, aby mu korunku unova nasadili, tak mu drzo povedali, že na znovu nasadenie korunky žiadne termíny nerobia a on proste ma len tak prísť a čakať, čkým sa uvolní nejaký termín.

Považujem to za do nebavolajúcu drzosť, že mu niečo spackali a majú tú drzosť mu nedať termín na opatovne nasadenie korunky.

Chcem mu poradit, aby sa niekde sťažoval. Bola by som rada, keby ste mi mohli poradiť, na akom úrade sa možno sťažovať na zubára.

Diky moc
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Červen 21, 2014, 10:40:29 pm »

no nemam s takym skuenosti, ale myslim ze ako pre lekarov existuje "Ärztekammer" tak pre zubarov "Zahnärztekamme", tak najprv sa asi tam poinformovat a tak

vsak daj do googla "Beschwerde Zahnarzt" a tam ti vyhodi moznosti, napr.
http://www.hexdoctor.de/beschwerden-zahnarztpraxis.aspx

 
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #2 : Červen 21, 2014, 10:53:11 pm »

Mozna i na pojistovne, v ktere je tvuj kamarad pojisteny. Jednou jsme si takto stezovali na jednu doktorku a protoze tech stiznosti bylo vic, jak jsem se dozvedeli, tak ji pojistovna vypovedela smlouvu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |