Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dolů
 
Autor Téma: co s malym ditetem?  (Přečteno 577137 krát)
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #60 : Leden 22, 2014, 09:29:36 pm »

Doroto to napadani a urazky na moji adresu a ostatnich me vede k myslence ze se co nevidět vydam skrze tech par zatacek do Hohenrainu a trosku se na Tebe pozeptam a popripade i budu tlumocit par Tvych nazoru i jinde nez jen tady.

Nedavno si tady podporovala Haryho pri nazorech na lidi co prijdou do Nemecka a rovnou se zajimaji o podporu na bydleni, socialni davky a jine...
Kvuli cemu sem se zlobil.
U mladych, bezdetnych a zdravych lidi...

Tady ta rodina ma sve prijmy, nic po nikom nechtela a protoze se dostala do choulostive situace, ty ji tady a vsechny ostatni urazis a napadas za par rad...
A posilas do ČR a najednou si zastankyne tvrde proti sociální politiky.
Ty lidi to evidentne potrebuji.
Pan maka i když je nemocny.  Staraji se o tri deti jak si vycmuchala.
A malemu je 1,5roku. Pani tady ma pravo bydlet.
Pani ma narok a pravo i na rodičák...

V živote sem neviděl nikoho tak zleho, nenavistneho a zavistiveho...

Helco: Nic si z toho nedelej, prostě je i mezi nami par takovych, na ktere už taky vaří voda....
Máš pravo tady byt s manzelem i detma, mas i narok na mateřskou a rodicak, jen si nechte od nekoho pomoc to vypapirovat a nenechte se odradit Úsměv



Nějak nemůžu vyhledat, že by tě tu nějaká Dorota napadala
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #61 : Leden 22, 2014, 09:31:23 pm »

Nějak nemůžu vyhledat, že by tě tu nějaká Dorota napadala
Tak to to už bude fakt vážné, když pár dní po smazání účtu dorotkaforyou zapomínáš, žes kdy existovala..
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #62 : Leden 22, 2014, 09:32:22 pm »

Doroto to napadani a urazky na moji adresu a ostatnich me vede k myslence ze se co nevidět vydam skrze tech par zatacek do Hohenrainu a trosku se na Tebe pozeptam a popripade i budu tlumocit par Tvych nazoru i jinde nez jen tady.

Nedavno si tady podporovala Haryho pri nazorech na lidi co prijdou do Nemecka a rovnou se zajimaji o podporu na bydleni, socialni davky a jine...
Kvuli cemu sem se zlobil.
U mladych, bezdetnych a zdravych lidi...

Tady ta rodina ma sve prijmy, nic po nikom nechtela a protoze se dostala do choulostive situace, ty ji tady a vsechny ostatni urazis a napadas za par rad...
A posilas do ČR a najednou si zastankyne tvrde proti sociální politiky.
Ty lidi to evidentne potrebuji.
Pan maka i když je nemocny.  Staraji se o tri deti jak si vycmuchala.
A malemu je 1,5roku. Pani tady ma pravo bydlet.
Pani ma narok a pravo i na rodičák...

V živote sem neviděl nikoho tak zleho, nenavistneho a zavistiveho...

Helco: Nic si z toho nedelej, prostě je i mezi nami par takovych, na ktere už taky vaří voda....




"Máš pravo tady byt s manzelem i detma, mas i narok na mateřskou a rodicak, jen si nechte od nekoho pomoc to vypapirovat a nenechte se odradit Úsměv"   Škleb

Ty o tom tak rozhoduješ, kdo má právo být v Německu, kdo má nárok na mateřskou atd. Můj bože Škleb Škleb
Doufám, že jsi u toho aspoň slzu uronil  Škleb Škleb


Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #63 : Leden 22, 2014, 09:35:30 pm »

Nějak nemůžu vyhledat, že by tě tu nějaká Dorota napadala
Tak to to už bude fakt vážné, když pár dní po smazání účtu dorotkaforyou zapomínáš, žes kdy existovala..

A to napadání Doroty je kde? Fakt mě fascinuje, jak si tady pár lidí o sobě myslí, že má patent na rozum Úsměv A přes jejich názor nejede vlak. Kdo má názor jiný, je špatný. A jsou to tak 4 nicky, které se tu neustále vyjadřují a myslí si, že tady budou ostatní šikanovat.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #64 : Leden 22, 2014, 09:49:29 pm »

Pro Helcu: pokud te to jeste definitivne neodradilo si tady neco precist, mozna by se mohl tvuj muz zkusit informova u Jugendamtu, zda neexistuje nejaka moznost prispevku na Tagesmutter. To je pani, ktera ma statni zkousky na hlidani deti. Normalne Jugendamt prispiva, ale ve vasem pripade nevim. Ale za zeptani nic nedate a tak bys mohla tu dobu preklenout, nez maly bude moct do skolky.

Opravdu dobrý nápad Smích Smích Jugendamt odebírá cizincům děti a to je fakt. http://zpravy.idnes.cz/polsko-nemecko-deti-04n-/zahranicni.aspx?c=A131018_185853_zahranicni_pul

Zajímavý názor v diskuzi: Stanislav Augustin: No aspoň už ty děcka neházej do pece i s rodičema. Je to pokrok.  Škleb Škleb
« Poslední změna: Leden 22, 2014, 10:07:24 pm od lalilala » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #65 : Leden 22, 2014, 10:02:17 pm »

Pro Helcu: pokud te to jeste definitivne neodradilo si tady neco precist, mozna by se mohl tvuj muz zkusit informova u Jugendamtu, zda neexistuje nejaka moznost prispevku na Tagesmutter. To je pani, ktera ma statni zkousky na hlidani deti. Normalne Jugendamt prispiva, ale ve vasem pripade nevim. Ale za zeptani nic nedate a tak bys mohla tu dobu preklenout, nez maly bude moct do skolky.

Opravdu dobrý nápad Smích Smích Jugendamt odebírá cizincům děti a to je fakt. http://zpravy.idnes.cz/polsko-nemecko-deti-04n-/zahranicni.aspx?c=A131018_185853_zahranicni_pul


No ty jsi fakt dobra!!!!:D Na jednu stranu tady nesmi Helca ani bydlet,ale deti ji hned seberou." Nelidove jedni."
 Ostatne ten clanek sem pred tim zu jednou taky dala myslim Dorota, jaka nahoda! Aspon IQ vom Schaukelpferd by to chtelo.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #66 : Leden 22, 2014, 10:09:02 pm »

Pro Helcu: pokud te to jeste definitivne neodradilo si tady neco precist, mozna by se mohl tvuj muz zkusit informova u Jugendamtu, zda neexistuje nejaka moznost prispevku na Tagesmutter. To je pani, ktera ma statni zkousky na hlidani deti. Normalne Jugendamt prispiva, ale ve vasem pripade nevim. Ale za zeptani nic nedate a tak bys mohla tu dobu preklenout, nez maly bude moct do skolky.

Opravdu dobrý nápad Smích Smích Jugendamt odebírá cizincům děti a to je fakt. http://zpravy.idnes.cz/polsko-nemecko-deti-04n-/zahranicni.aspx?c=A131018_185853_zahranicni_pul


No ty jsi fakt dobra!!!!:D Na jednu stranu tady nesmi Helca ani bydlet,ale deti ji hned seberou." Nelidove jedni."
 Ostatne ten clanek sem pred tim zu jednou taky dala myslim Dorota, jaka nahoda! Aspon IQ vom Schaukelpferd by to chtelo.

Než tady  zase něco plácneš tak si ten článek přečti. Důvod je i sociálně slabá rodina, pokud se úředníkům budou jevit děti v ohrožení.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #67 : Leden 22, 2014, 10:18:13 pm »

Ja jsem ten clanek cetla uz tehdy, kdyz jsi ho sem davala poprve. Bylo to v souvislosti s tim, kdyz se tu  mluvilo o tom, ze udajne kazde dite musi mit vlastni pokoj, coz jsem vyvratila. Netvrdim, ze Jugendamt je ta nejlepsi instituce, take dela urcite nejake chyby,ale abych verila nejakym clankum, ktere nejsou overene, tak toho jsem daleka.
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #68 : Leden 22, 2014, 10:49:26 pm »

Ja jsem ten clanek cetla uz tehdy, kdyz jsi ho sem davala poprve. Bylo to v souvislosti s tim, kdyz se tu  mluvilo o tom, ze udajne kazde dite musi mit vlastni pokoj, coz jsem vyvratila. Netvrdim, ze Jugendamt je ta nejlepsi instituce, take dela urcite nejake chyby,ale abych verila nejakym clankum, ktere nejsou overene, tak toho jsem daleka.

tak ty máš dost, já jsem tu dával ten článek dřív? Už nechlastej
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #69 : Leden 22, 2014, 10:51:55 pm »

Ja jsem ten clanek cetla uz tehdy, kdyz jsi ho sem davala poprve. Bylo to v souvislosti s tim, kdyz se tu  mluvilo o tom, ze udajne kazde dite musi mit vlastni pokoj, coz jsem vyvratila. Netvrdim, ze Jugendamt je ta nejlepsi instituce, take dela urcite nejake chyby,ale abych verila nejakym clankum, ktere nejsou overene, tak toho jsem daleka.

"coz jsem vyvratila" a čímpak jsi to vyvrátila? Smích Zase si tu někdo hraje na chytrou Mrknutí Mrknutí
Jak jinak Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #70 : Leden 22, 2014, 11:20:19 pm »

Ja jsem ten clanek cetla uz tehdy, kdyz jsi ho sem davala poprve. Bylo to v souvislosti s tim, kdyz se tu  mluvilo o tom, ze udajne kazde dite musi mit vlastni pokoj, coz jsem vyvratila. Netvrdim, ze Jugendamt je ta nejlepsi instituce, take dela urcite nejake chyby,ale abych verila nejakym clankum, ktere nejsou overene, tak toho jsem daleka.

"coz jsem vyvratila" a čímpak jsi to vyvrátila? Smích Zase si tu někdo hraje na chytrou Mrknutí Mrknutí
Jak jinak Vyplazuji jazyk

No tak to te snad nemusi zajimat, kdyz s tim nemas tedy nic spolecneho. Spolehas na to, ze jak te admin vymazal, ze se to neda dohledat, co? No mas pravdu, za to mi neco takoveho jako ty nestoji, abych to dokazovala. A radeji si nekam napis, jestli jses tu za chlapa nebo za zenskou, uz se ti to zase zacina motat.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #71 : Leden 22, 2014, 11:39:19 pm »

Dorota Lalilaova a Bůh vi kdo ještě v podobe chlapa a zenske a stejne IP adresy... chce jen rejpat a hadat se.
Rada zadna a názory jednou takové a za par dni uplne opačné...
Treba tech par lidi nema patent na rozum a pouzili na chvilku google.
Ja citoval z listiny prav a svobod a ta píp me napise že to budu rozhodovat ja...
Co to k tomu rict  Smích
Proc nam sem nenakopirujes z ceho si ty Tve ,, chytre" nazory cerpala ?
Ja Ti dal odkaz na ten zakon a listinu prav...
O stejnem naroku v ramci cele EU treba na mateřskou. ..
Bože Doroto ja myslel že tady máš syna, to si asi brala taky kdysi mateřskou ne ??
Proc by Helca nemohla taky ? Proc ji za to nazyvas vseljak a prirovnavas k Bulharum a jinym...
Oni nic nechteli a ptali se na uplne neco jineho.
Pan tady uz delsi dobu pracuje.
Co Ti je potom kolik kdo vydelava a kolik mu stačilo. ...
Sama na tom nejsi o moc lip se svou praci.
Kazdy vi jak je komplikovane se sem prestehovat s detma a vse zvladnout s papirama...
Z jake pozice nekoho posilas zpatky do ČR když jsou tady spokojenější. ..
Proc by meli zit oddelene ?
Jo zrovna Ty si ta prava nekoho prirovnavat a urážet. ...

Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #72 : Leden 23, 2014, 08:48:21 am »

Dorota Lalilaova a Bůh vi kdo ještě v podobe chlapa a zenske a stejne IP adresy... chce jen rejpat a hadat se.
Rada zadna a názory jednou takové a za par dni uplne opačné...
Treba tech par lidi nema patent na rozum a pouzili na chvilku google.
Ja citoval z listiny prav a svobod a ta píp me napise že to budu rozhodovat ja...
Co to k tomu rict  Smích
Proc nam sem nenakopirujes z ceho si ty Tve ,, chytre" nazory cerpala ?
Ja Ti dal odkaz na ten zakon a listinu prav...
O stejnem naroku v ramci cele EU treba na mateřskou. ..
Bože Doroto ja myslel že tady máš syna, to si asi brala taky kdysi mateřskou ne ??
Proc by Helca nemohla taky ? Proc ji za to nazyvas vseljak a prirovnavas k Bulharum a jinym...
Oni nic nechteli a ptali se na uplne neco jineho.
Pan tady uz delsi dobu pracuje.
Co Ti je potom kolik kdo vydelava a kolik mu stačilo. ...
Sama na tom nejsi o moc lip se svou praci.
Kazdy vi jak je komplikovane se sem prestehovat s detma a vse zvladnout s papirama...
Z jake pozice nekoho posilas zpatky do ČR když jsou tady spokojenější. ..
Proc by meli zit oddelene ?
Jo zrovna Ty si ta prava nekoho prirovnavat a urážet. ...



urážení a hru na chytré tady mají zjm. tyto nicky: Jirike, Diddy a teď už začal i Kleena. Většina lidí tady má jiné starosti. Škoda, že taky vy nezveřejníte své pravé identity, odkazy na účty na facebooku atd. jako se to snažíte dělat jiným. Jakmile s vámi někdo nesouhlasí je zle. A koukám, že už se tady s vámi stejně nikdo nebaví, takže se budete muset vystačit už za chvíli jen sami mezi sebou.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #73 : Leden 23, 2014, 10:11:56 am »

Ja sem Ti rikal at se zastavis v CZ komunite tady v české hospudce  Mrknutí
Mas tu moznost stale, nestydim se za svou identitu a nepotrebuji se skryvat, psat pod 5 nicky ani nic podobneho.
Vis kde bydlime, vis kam chodime, nikdy sem to netajil, prijd me to rict do oci...
Ja bych Ti osobne taky rekl par veci ktere tady ani napsat nemůžu. ..

Mozna si to pletes s nějakým chatem nebo seznamkou, ale tady se navenek lidi opravdu nebavi mezi sebou a pokud ano, tak soukr.zpravami, telefonem, emailem a treba osobne...
A pokud nekdo zada o radu a pomoc, nebo nazor, kdo muze snazi se nejak pomoci...

Nikdo tady nikoho neuráží a nenapada a neposila zpet do ČR. ..

Když tady nejsi je tady klid a portal slouzi k cemu ma a neni zasvinenej nekolika strankama zbytecnych citaci a naslednych štěku s urazkami...

Ty se i z jine zeme pripojis zas jinym nickem a budes rejpat dal... Úsměv
To je jasny uz ted. Jak je libo, pokud se Ti pak lepe spi, když nekoho urazis a posles zpatky do ČR. ..
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #74 : Leden 23, 2014, 10:21:08 am »

Jirko, nemam, co bych dodala. Úsměv

Snad jen muj postreh ke Kleenovi. Ktereho snad jako jedina Dorota oslovovala "Kleene" a pak jaka nahoda-lalilala.

Myslim, ze je to nekonfliktni clovek, ktery zde nijak zvlast nepodleha emocim, ale kdyz ani on uz nevydrzel  napsal svuj nazor, tak co k tomu dodat?
 
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |