Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jakou zvolit banku?  (Přečteno 46492 krát)
Graffjam



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 27, 2013, 10:06:17 am »

Zdravím, povedlo se mi najít práci v Bavorsku, blízko českých hranic. Budu tedy dojíždět jako pendler. Nyní však potřebuji založit německý bankovní účet a nevím pro kterou banku se rozhodnout. Na výběr mám z těchto bank: Sparkasse, Commerzbank AG, Raiffeisenbank, Sparda-Bank, HypoVereinsbank - UniCredit Bank AG, Wüstenrot. Jakou banku by jste mi doporučili? Jde mi hlavně o nízké poplatky, kvalitní online bankink atd.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Květen 27, 2013, 10:19:15 am »

Klikni vlevo pod finance na článek "Banky v Německu". Spousta bank je bez poplatků. Já bych bral některou ze skupiny Cash group.
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #2 : Květen 27, 2013, 09:23:28 pm »

Ja mam Sarda-Bank. Je bez poplatku, ma dobry online banking a jsem s ni velice spokojeny, takze muzu doporucit  Mrknutí
Zaznamenáno
vbrecka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Květen 30, 2013, 07:57:53 pm »

Ahoj,
mám založen účet Girokonto u Commerzbank. Pokud Ti bude chodit na účet měsíčně více jak 1200Eur, je bez poplatku. Pokud méně, platí se poušálně 6,9Euro.
Jinak je k účtu zdarma Internetbanking, Mobilbanking a další služby včetně výběrů z bankomatů, v obchodech atd.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Květen 30, 2013, 11:22:53 pm »

Pokud nepotřebuješ kamennou pobočku a stačí ovládání účtu onlajnem, pak pořád ještě můžu doporučit DKB -Deutsche Kreditbank. Účet zdarma, VISA karta zdarma a s ní celosvětově výběry zdarma.
K tomu mám osobně ještě online konto u Stadtsparkasse München za asi 3 EUR měsíčně ... jednak z historických důvodů a kvůli vkládání hotovosti (ideálně automatem s nepřetržitým provozem)

Jinak pozor, výběry z vlastnich a spřízněnych bankomatů a internet banking zdarma nejsou žádné vyhody...to je v Německu zcela běžné. U těch bankomatů je spíš zajímavé, kolik jich ta banka má, nebo jak velké bankomatové poolingové skupině náleží.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #5 : Květen 31, 2013, 11:02:49 am »

pokial ti netreba osobny kontak- comdirect. zadarmo visa, ucet, depot, sparplan, platby a vyber v auslande.
ak ta nezaujima sparen a depot, commerzbank, sparda
Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #6 : Květen 31, 2013, 03:13:24 pm »

S commerzbank nejsem spokojena. jsem u ni, protoze mela vedeni uctu zdarma. Ale zaprve nema moc bankomatu a zadruhe, kdyz potrebuju neco vyridit, tak si VZDY musim domluvit dopredu schuzku, cekaci doba, kdyz chci termin po praci je vzdy cca 14 dni. Navic jsem ted potrebovala zaridit par veci (zmena jmena kvuli svatbe, nova karta atd.) a musela jsem tam natrikrat, trvalo to skoro dva mesice. Osobne bych sla ted treba ke Sparkasse a mela pobliz vice automatu, ale uz se mi to nechce menit, bylo by to slozite. V commerzbank donedavna neznali posilani TAN na mobil, ale jen TAN-Brief, pripadnou mi 100 let za opicemi, nastesti uz to teda zprovoznili (clovek si zase musel domluvit schuzku, aby to zprovoznili).

Postbank nedoporucuji, pripadne mi blbe zabezpeceni online bankingu!!!
Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #7 : Květen 31, 2013, 03:14:39 pm »

ING banka ma pry celkem dobry urok prvnich par mesicu... ale nema pobocku, jde to jen online.
Zaznamenáno
Kara



Karma: 0
Příspěvků: 27



« Odpověď #8 : Červen 02, 2013, 08:14:28 pm »

ING je najlepsia, uz sme v nej roky.Nemas pobocku, vsetko robis z domu online ale peniaze sa daju s Visou kartou skoro vsade zadara vybra.: Visa a Maestro je zadara. Je to aj ista banka, ktora neskrachuje....mame to overene.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |