Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: finanzierung  (Přečteno 26434 krát)
repsol86



Karma: 0
Příspěvků: 8



« : Srpen 24, 2012, 08:48:55 pm »

Rada bych se zeptala na vase zkusenosti s financovanim..jsem v Nemecku od oktoberu 2011 pracuji od Novemberu 2011 nemam zadne dluhy (schufa) a bydlime s pritelem v podnajmu ktery je na jeho jmeno.Chtela jsem si ted vzit na splatky pocitac a k memu prekvapeni mi to bylo zamitnuto.Samozrejme jsme psali i dopis proc a v odpovedi nebyl uveden zadny primy duvod proc.Do budoucna by se mi hodilo vedet cim to muze byt.Jsem v Nemecku prilis kratkou dobu?mate nekdo zkusenosti nebo informace?budu rada za radu..
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 24, 2012, 09:11:31 pm »

To jsou automaticke scoringove procesy...ta banka ani nemusi vedet proc bylo score jake bylo.
Obecne je dobre mit nejake smlouvy - na mobil apod. a pravidelne je platit, treba kreditku a zadny trvaly dluh na ni...proste veci, ktere prokazuji, ze mas zdrave financni vztahy.
Je mozne, ze rok v Nemecku a mene nez rok prace pro ne jeste neni dost. I kdyz, nakup pocitace za par stovek na splatky take neni nic svetoborneho. Zkouselas to treba i u jinych splatkovych spolecnosti?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
repsol86



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #2 : Srpen 25, 2012, 05:56:23 am »

Kreditni kartu mam..ale v Cechach a zadny dluh na ni neni..mam ji pouze v zaloze kdyz je potreba platit neco visa kartou jelikoz v cizine jim ec karty ktere maji tady v Nemecku nic nerikaji a ty platebni masiny to ani neznaji co je to zac ta ec karta;)..kazdopadne jsem se divala ted na nejake komentare a borec tam pise ze vydelava 4500netto..chtel tv od media marketu za 1500 na splatky s 0% navysenim a taky nedostal..a to je to nemec..rikal ze se pak nechal proverit na schufa..coz muze udelat kazdy z nas..oni proveri zda nejsou nekde nejake nedoplatky apod..a mel nej hodnoceni pres schufu a stejne taky nedostal..pise ze si mysli ze kdyz je to 0% navyseni ze na tom banka nevydela a ze na to s......
Zaznamenáno
roman66
Host
« Odpověď #3 : Srpen 25, 2012, 09:51:13 pm »

aku mas banku? si sprav u nich kreditku, a mas to jednoduchsie zaplatis to kreditkov, a potom podla toho kolko budes chciet si ten dlh na kreditke splatis...  ked banka vidi ze mas nejaky obrat na konte tak ti nejaky kredit daju... a je to mozno jednoduchsie ako hladat kadejake splatkove spol, a nechavat sa preverovat a ine birokracie...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |