Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 0944344366  (Přečteno 63055 krát)
leapd



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 11, 2011, 04:04:01 pm »

Ja by som Vas chcela upozornit na sofera pavla c.tel.0944344366 mail pabluso1[zavináč]gmail.com je z Puchova..dohromady som s nim cestovala 3 krat alebo som mala cestovat..
1.krat to bola cesta na konci septembra do Nice, ktora prebehla relativne v poriadku
2.krat ma mal odviezt do Nimes, kupila som este na Slovensku psa a mal ma odviezt aj s nim, povedal, ze nie je problem. Vsetko som mala zariadene a potom mi povedali, ze mu "ukradli " auto a nema ma ako zaviezt a druhe auto je v zahranici, neviem ci mozem tomu verit...takze som musela zohnat iny sposob dopravy a zaplatila som 3 krat viac..
3. krat mala byt cesta z NIce do Prahy 8.4. 2011 mal byt odchod...slubil mi, ze nas pride zobrat cestovala som s priatelom a neprisiel..neodpovedal na sms,nezdvihal telefon ani na maily ani skype..museli sme teda najst hotel a prespat v Nice
Zaznamenáno
pabluso1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Srpen 14, 2011, 07:57:03 pm »

Pekny den prajem.
Lenka chcel by som sa Ti podakovat,ze si aspon tu prvu jazdu napisala,ze prebehla dobre a,ze si relativne bola spokojna.
Ta druha jazda kde som Ta sklamal ma mrzi-nechcem sa vyhovarat-ale naozaj to auto mi ukradli-neviem ako Ti to mam dokazovat.
Tretia jazda bola o to horsia pre Teba ze si bola vo Francuzku,ale bol som tam aj ja-stala sa mi vsak tiez nemila vec-na mobile mi odisiel softver a stratil som vsetky kontaktne cisla-takze som sa ti nie, ze nemohol dovolat-ale nemal som sa ti ako dovolat.
Ja som na dohodnute miesto dosiel-bohuzial som ta vsak nenasiel-ospravedlnujem sa.
Myslim si,ze pri mojich cestach sa udeju rozne veci-ci uz clovek meska,alebo sa nieco pokazi-vzdy sa vsak snazim nejakym sposobom riesit situaciu,ale nie vzdy sa da vsetko vyriesit tak aby som vsetkym vyhovel.
Myslim si vsak,ze som vela cestujucim vysiel maximalne ustretovo a chcel by som aby tomu bolo aj nadalej.
Lenka poprosim Ta ak budes chciet/neviem ako sa rozhodnes/ posli mi na Teba telefonne cislo-popripade mi zavolaj-JA NAOZAJ NA TEBA KONTAKT NEMAM-rad by som nieco urobil aby som sa  Ti aspon nejakym sposobom odcinil to co som pokazil.
Pablo
Zaznamenáno
Kufor



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Srpen 21, 2011, 01:38:33 pm »

Pridam tu s Palom skusenost aj ja. Dohodli sme sa k mojej velkej spokojnosti, ze ma vezme z Francuzska a vysadi na Slovensku relativne blizko mesta, kde byvam. To ma potesilo, kedze by som tymto usetril kopec casu. Dva ci tri dni pred planovanym odchodom som vsak narazil na toto varovanie a asi o dve hodiny neskor mi od neho prisla sprava - vraj je nieco s autom, no nie je si isty tym, co mu vlastne je a ci bude schopny to narychlo opravit. Neviem co je na tom pravdy, kazdopadne som ho poprosil, nech da vediet najneskor do obeda na druhy den, samozrejme sa uz ale neozval..

Chvalabohu som mal kus stastia a podarilo sa mi dostat sa aspon do Ciech s niekym inym. Ak by som to stastie nemal, tiez by sa mi cesta predrazila dvoj ci trojnasobne a to nehovorim o komplikaciach s dopravou na miesto odchodu a spät..

Pravdou ostava, ze po tej neistej SMS mohol nasu cestu zrusit definitivne, nie ma drzat v neistote, zvlast ked ma predtym viackrat ubezpecil, ze nasa cesta plati urcite. Spoliehal som sa na to, takto som ale vlastne do poslednej chvile nevedel na 100% ci cesta bude alebo nie.

Nedovolim si teda s istotou tvrdit, ci auto pokazene bolo ci nebolo, kazdopadne som vsak citil potrebu to k tejto staznosti od leapd napisat.


//EDIT - mozno by nebolo odveci pridat do nazvu temy aj cislo 0949141535, ocividne ide o toho isteho cloveka a objavilo sa tu od neho dost novych inzeratov.
« Poslední změna: Srpen 21, 2011, 01:56:23 pm od Kufor » Zaznamenáno
leapd



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Srpen 24, 2011, 02:20:53 pm »

Ahoj Palo

nejde o tom; ze neverim, ze ti ukradli auto stava sa...ale vzdy sa da najst nejake riesenie...pozicat niekde atd...povedala som, ze aj priplatim bola to ozaj situacia na...pretoze som kupila psa po rozhovore s tebou a dostat sa z prievidze do nimes s batozinou a so psom nie je vobec jednoduche a este ked sa na niekoho spoliehas..keby si povedal, ze nemizes ist psa nekupim a sama sa uz nejak dostanem.za cestu som vyhodila vyse 400 eur ak ta to zaujima.a co sa tyka tej tretej jazdy neviem ako moze zvonit telefon, ak ti odisiel softver...musel si mat minimalne 100 neprijatych hovorov..snazila som sa ti dovolat este aj pred dohodnutym dnom odchodu telefon stale zvonil nikto nebral a na sms si tiez nereagoval...este som ti aj pisala sms pretoze sme zmeskali lod tak som hned kupila letenku a doleteli sme do nice a busom sme sa dostali az do pristavu...naviac som nebola sama...chcela som stravit niekolko dni s priatelom v Prahe...co sa nam koli tebe nepodarilo...musela som najst hotel, prespat v nice este aj v noci som sa ta snazila skontaktovat a pisala som, ze som stale v nice aj na skype, pretoze si bol prihlaseny, pisala som aj emaily...ani nevies ake problemy to vsetko sposobilo...viac ako 1000€ co sme zarobili a odlozili si na dovolenku  sme minuli na letenky, ktore ked kupujes na poslednu chvilu su predrazene a nakoniec som musela ist do prahy sama... toto vsetko sa stalo v aprili a ty sa ozves az v auguste???trosku neskoro nemyslis?mozno si nemal na mna cislo ale email a skype urcite ano pretoze sme spolu komunikovali aj touto formou

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |