Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Další ČS sraz v Berlíně je v sobotu 2. 10. 20°° až .... open end  (Přečteno 54632 krát)
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« : Září 12, 2010, 10:48:18 am »

Další ČS sraz v Berlíně je v sobotu 2. 10.  od 20°° až do .... Úsměv?
Místo setkání zatím není Co???. Kdo zná nějakou pěknou hospůdku (kde se dá i kouřit, protože na sezení venku už asi bude zima a kde to není přelidněné), dejte vědět Škleb!
Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #1 : Září 27, 2010, 09:18:56 am »

Ahooj,
teda koukam,ze tentokrat zadna odezva.Byla bych,pro jednu retauracku na S-Bellevue. Úsměv
Ale tento tyden nemuzu,tak pokud to pujde presunout na dalsi tyden nebo ten dalsi...jsem pro  Mrknutí
Zaznamenáno

Dada
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #2 : Září 27, 2010, 05:21:59 pm »

Jeste dodavam adresu a stranky,at se kazdy jukne sam jake to tam je  Smích

Je to moje prvni restaurace v Berline,kde jsem poznala par ceskych kamaradu  Mrknutí

A jeste tedy to koureni,tak to je bohuzel jen venku Smích

Deutsche Restaurants, Wein, Bier & Spirituosenhandlungen, Biergärten

Adresse:
Flensburger Str., 10557 Berlin
030 39 90 51 56

www.brewbaker.de
Zaznamenáno

Dada
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #3 : Září 28, 2010, 08:14:24 am »

Navrhla bych Ambersuite v Ullsteinhausu. Je to hezke posezeni, s terasou, kde se da kourit a nemrznout, dobre spojeni U6 primo na Ullsteinstrasse. Dejte vedet, jak to vidite.

http://www.ambersuite.info/
Zaznamenáno
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #4 : Září 29, 2010, 01:45:46 pm »

no tedaaa...je to tam moc pekne...fakt  Smích
ale jak rikam...ja stejne nemohu...mam uz neco jineho;)takze kde to bude je jen a jen na vas Mrknutí,ale tak jako tak pristi tyden...plati,tak pokud mas cas a chut dojdi Smích
preji vsem moc krasny den...

Deutsche Restaurants, Wein, Bier & Spirituosenhandlungen, Biergärten

Adresse:
Flensburger Str., 10557 Berlin
030 39 90 51 56

www.brewbaker.de
Zaznamenáno

Dada
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« Odpověď #5 : Září 30, 2010, 12:47:04 pm »

>>A jeste tedy to koureni,tak to je bohuzel jen venku Smích<<

Problém je v tom, že kuřáci potom sedí venku a nekuřáci uvnitř, jak tomu už bylo na posledním srazu. A to není zrovna optimální, protože se vytvoří dvě skupiny Smutek.
Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
dada1000



Karma: 6
Příspěvků: 38



« Odpověď #6 : Září 30, 2010, 06:00:47 pm »

Jooo...to je pravda na poslednim srazu to tak opravdu bylo.  Co???
Vsak si sraz udelejte,kde chcete,kde je to,pro vas vsechny ok a kde budete spokojeni.  Smích
Je to jenom o dohode,kdyz se chce...tak se da dohodnout vse Úsměv (take je tu ten bar co navrhla Martina a ten se zda fajn)

Jak uz jsem napsala ja nemuzu a protoze nahodou se nas tady par Cechu sejde,tak budu rada,kdyz dojdete. Berte nebo ne... Škleb
A ohledne toho koureni...pokazde nas tady bylo par kuraku a par nekuraku a problem ani jednou nebyl.  Mrknutí
Bude nas tady jen par nic velkeho...pokud chcete dojdete 8.10. od 20.00Deutsche Restaurants, Wein, Bier & Spirituosenhandlungen, Biergärten

Adresse:
Flensburger Str., 10557 Berlin
030 39 90 51 56

www.brewbaker.de
Zaznamenáno

Dada
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #7 : Říjen 01, 2010, 09:35:26 am »

Ahoj, prave jsem se dozvedela, ze nemam hlidani pro potomstvo, takze nemohu bohuzel prijit. Stejne Vam vsem preju prijemnou zabavu a hezky vikend.
Zaznamenáno
rada



Karma: 1
Příspěvků: 21


« Odpověď #8 : Říjen 06, 2010, 04:00:34 pm »

Cauky, jen jsem se chtela zeptat jake to bylo? Tento mesic se nemohu zadneho setkani zucastnit, bohuzel. Nevím co si myslet/Nerozhodný
Tak se uvidime az pristi mesic. Radka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |