Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 11.9. 20:00 - Berlín - sraz ve Zlaté Praze  (Přečteno 35037 krát)
ZuzanaRD
Host
« : Srpen 28, 2010, 09:35:09 pm »

Takže stůl pro Čechy je nakonec rezervovaný v restauraci na 11.9.2010 od 20.00 do Xté hodiny ranní :-D Jíst se nemusí, ale pít už ano :-D Počet hostů je neomezen, nikdo nezůstane venku. A pokud ano, i tam se dá posedět  Škleb

Zlatá Praha, Budapester Str. 11, 107 87 Berlín

Budeme se všichni těšit.

Kdo chce, může prozatím juknout do český kavárny Slávie, Spichernstr. 10, 107 77 Berlín. Jak už jednou padlo, není dokončena. Ale kafíčko je tam chutŃoučké.
Zaznamenáno
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« Odpověď #1 : Srpen 29, 2010, 12:12:18 am »

Bezvadný - rád příjdu Smích a doufám, že k nám konečně přibude i někdo ze Slovenska! Úsměv
« Poslední změna: Srpen 29, 2010, 12:57:01 pm od SaCzech » Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
bornfleth.pavel
Pavel Bornfleth - Berlin, Lichtenberg



Karma: 3
Příspěvků: 6


Nekoušu:))


« Odpověď #2 : Srpen 29, 2010, 09:04:40 am »

..takže jsou 2 srazy ve stejkný den, že? Není to škoda se takhle separovat? Já někam přijdu ale nevim kam, asi do Tomsky? Nebo kam že se to vlastně jde? Smích
Zaznamenáno
Arthas
Host
« Odpověď #3 : Srpen 29, 2010, 09:32:56 am »

Pavle,

jdeme do Zlaté Prahy. A fakt nekoušeš? Mně stačí, když tam bude Zuzka  Škleb

Vláďa
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #4 : Srpen 30, 2010, 03:29:55 pm »

Ma zkusime taky prijit -oba, pokud nebude hlidani deticek, tak alespon jeden z nas. Mejte se hezky.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |