Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ahojte Lidicky jsem tu novy.  (Přečteno 42490 krát)
martin.nurnberg



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Únor 18, 2010, 07:55:34 pm »

Ahojte Lidicky jsem tu novy,tim myslim na Geramny.cz v Nürnbergu ziju 4roky a zatim jsem moc cesky mluvicich lidicek nepotkal.Asi jsem spatne hledal cha cha.No pripojim se do vasi skupiny hledajicich a doufajicich.Zatim se mejte fajn a napiste!!!Ahojte Martin Škleb
Zaznamenáno
jarecek.v



Karma: 0
Příspěvků: 1





WWW
« Odpověď #1 : Únor 24, 2010, 08:56:47 am »

Cau Martine,
Pokud chces , tak muzem zajit treba na pivko,nebo jen pokecat.Co delas  ve volnem case za sport?
Zatim se mej fajn  cau Jarek. Úsměv
Zaznamenáno

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, jenž nám vzaly dech.
Levandule



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #2 : Únor 24, 2010, 08:15:56 pm »

Hm, kdo hleda najde.
Zaznamenáno
martin.nurnberg



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Únor 25, 2010, 05:39:14 pm »

Ahoj Levandule Mrknutí Ja vim,ze jsem asi spatne hledal.No tak doufam,ze to tet napravim.Odkud jsi a co delas v Nemecku?To je asi obehrana otazka co? Smích Prave jsem zacal chodit do taikwondoa a hned jsem tam potkal jedu rodacku a to jsme ani nevedeli,ze jsem  Cesi cha cha.Az nam to rekl nas mistr taikwonda.Napis neco o sobe a tak.Zatim se mej fajn a jsem velice rad ,ze jsi mi napsala par radku.Mej se fajn a zase nekdy ahoj Polibek Martin.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |