Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Prace, rodina, zivot v nemecku - celkove  (Přečteno 179201 krát)
pinkpiggy



Karma: -1
Příspěvků: 5



« Odpověď #15 : Prosinec 08, 2009, 07:35:12 pm »

pojmem KARIERA jsem myslel KARIERU..ne to,ze tam nebudu ochoten a schopen pracovat ve skladu..samozrejme,ze NEJAK se zacit musi..ale jak jsem rekl..jako skladnik SKONCIT nehodlam..asi takhle..SKONCIT..ne ZACIT..to jsou dva rozdilne pojmy..
no nic..radeji tohle zamknete protoze jsem tady fakt nehodlal prispivat proto,aby urcita individua se zacala navazet a mit kecy na vse co reknu..
dekuju tem,co me podporily,co nemeli kecy na vse co napisu..a mejte se..

to Loran..zato z tveho prispevku opravdu sala mnoho moudrosti a zkusenosti..kazdy ma zkusenosti jine..jestli ty mas jine nez ja..prosim..ale fakt nepotrebuju cist tvoje oproti me VELICE MOUDRE prispevky, kde o cloveku vis naproste hovno a dokazes popisovat jeho zivotni zkusenosti a moudrost;) priste bych se byt tebou drzel tematu..a napsal neco ohledne tematu a ne psat zvasty o moudrosti a zkusenosti nekoho jineho,kdyz ten jiny proste ma jine mysleni nez ty,jine idealy,jine potreby,atd atd..
« Poslední změna: Prosinec 08, 2009, 07:38:08 pm od pinkpiggy » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #16 : Duben 13, 2015, 08:35:04 am »

ze kamkoliv pujdes, vezmes si svuj negativni pristup s sebou, a pomerne brzo ti to tu pripadne stejne debilni jako cela CR. A naopak, az se neco naucis a najdes si odpovidajici job, zjistis, ze kdyz to zrovna neni Zimbabwe, je celkem jedno kde zijes, ale jak si to tam zaridis.

Presne tak!
Kleena to síce adresoval jednému konkrétnemu človeku, ale ten "výrok" ma takú akúsi všeobecný plasnosť, kto si napríklad myslí, že všade ho len obabrú a odíde zo Slovenska do Nemecka v nádeji, že tam ho už neobabrú, tak nie, aj tu
v Nemecku, všade si bude všímať len tie "krivdy" a ignorovať pozitívne veci a tak bude mať ďalej dojem, že ho aj tu len "obabru"
« Poslední změna: Duben 13, 2015, 06:35:32 pm od jesieenka » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #17 : Duben 14, 2015, 10:12:39 pm »

Pridám jeden čerstvý postreh: bola som na pohotovosti a tam sa mi tie lekárky a  setričky zdali také nepríjemné, ale na "druhý pohľad" sa ukázalo, že ton hlasu síce nie zrovna priatelský, ale zato boli dost pozorné.
Napr. mi povedala lekárka, že lekársku správu si mozem dať do vačku (s barlami sa mi dosť ťažko držali predmety v ruke) a kopec takých iných nenápadných "láskavostí"

Takže: sú naozaj rezervovanejší, ale zato nie sú horší ako my ...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #18 : Duben 14, 2015, 11:14:52 pm »

Kleena, mohla by som tvoje názory použiť aj niekde inde ako v tejto debate?
dik
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #19 : Leden 12, 2019, 10:49:07 pm »

Ja bych rekla, ze vsude je chleba o dvou kurkach a blbci se nejdou jak v CR tak v Nemecku....
Výborne napísané!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |