Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: neaktivní předplacená karta mi byla odpojena  (Přečteno 34119 krát)
Ziegler



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 06, 2019, 09:24:16 pm »

Zdravím,
prosím nevíte někdo jak znovu aktivovat přeplacenou kartu  - koupil jsem ji v Lidlu -  nefunguje, protože jsem ji dlouho nepoužíval. Mám na ni ale navázaný účet v bance. Díky
Zaznamenáno
sgtpepper



Karma: 4
Příspěvků: 35


« Odpověď #1 : Květen 01, 2019, 01:22:01 pm »

Prepokladam, ze to su tie anonymne karty, ktore nemaju ziadnu viazanost k osobe. Ak sa neda dobit kreditom, tak su sance na obnovenie zrejme mizive.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Září 11, 2019, 10:25:52 pm »

...ze to su tie anonymne karty, ktore nemaju ziadnu viazanost k osobe...
Takové už aspoň 15 let nejsou - kdysi šly koupit na ebaz, ale celkem jistě ne v Lidlu.

Nicméně ty karty nějakou dobu nepoužívání (bez obratu - spotřeby a dobíjení) někdy přestanou fungovat a dobitím jdou oživit, po další době je poskytovatel odstřihne a číslo znova použije.
Zkus "si" zavolat - bude to zvonit?
Jinak bych zkusil zavolat na linku poskytovatele a stav prostě zjistit. Pokud už je neaktivní, bojím se, že to v bance budeš muset pořešit jinak.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |