Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Aký je zivot v Mníchove?  (Přečteno 138342 krát)
peter85447



Karma: 0
Příspěvků: 25


« Odpověď #15 : Červenec 14, 2020, 05:54:47 pm »

Mnichov = Umsteigestation
Nix anderes. Na zivot drahe aj pre nemca. Ak tam nezdedis Immobilie tak zabudni.
Skusenost 8r.
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #16 : Červenec 14, 2020, 07:59:27 pm »

tak to ozaj rychlo, ked uz po 8 rokoch ...
Zaznamenáno
peter85447



Karma: 0
Příspěvků: 25


« Odpověď #17 : Červenec 15, 2020, 08:20:06 pm »

Mesto Mnichov je prerastena dedina. Kdeake krajske mesto ako Landshut alebo Nürnberg ma viac sarmu a zaujimavejsich zakuti. Najmy a ceny v meste su nastavene na prijmy z automobiloveho a leteckeho priemyslu. Vylodit sa v mnichove a "skusit to" je strata casu. Ak nevies predlozit Arbeitsvertrag vo velkej firme tak nebudes mat spravidla ani sancu pri hladani byvania. Ak neratame wg alebo ubytovne.

Mnichov sa stal hlavnym utociskom hladacov stastia nielen pre vychodoeuropanov ale aj pre nemcov. S tym spojena fluktuacia zamestnancov a obyvatelov je celkovo vyssia ako v inych porovnatelne velkych nem mestach.

Napuchnuta samolubost tohto mesta je nieco ako blava vs zvysok slovenska. Zil som v blave, prahe, Koline nad rinom, mnichove, poznam hamburg, berlin, brusel, vieden. Mnichov je to najnudnejsie co som zazil.

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #18 : Červenec 16, 2020, 01:15:47 pm »

peter85447 - takze ludia chcu nudu a nezaujimave mesto, preto idu do Mnichova?
Zaznamenáno
peter85447



Karma: 0
Příspěvků: 25


« Odpověď #19 : Červenec 16, 2020, 07:55:35 pm »

Rudo1 tvoje pritomnost na tomto fore je slavna ako Dankova rigorozna praca Smích

PS pre nasich ceskych spoluprispievatelov: Danko = ex. predseda vlady SK ktory skopiroval celu dipl. pracu Smích
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #20 : Červenec 17, 2020, 06:02:45 am »

peter - no smiesne si napisal ... veselo nam bude ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #21 : Listopad 30, 2020, 03:12:54 am »

Bratia Slováci, nehádejte se. Vždyť tím jenom nahráváme germánskému imperyjalystovi !  :-))
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #22 : Listopad 30, 2020, 10:22:17 am »

Lenke  - ty mu nahravas tvojim pobytom v D ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #23 : Prosinec 01, 2020, 04:14:04 am »

Já už jsem se odtamtud vypustil ( uvolnil ).   Smích

A teď jsou dovolené zase hezčí. Ty obě, které jsem podniknul z Německa, stály za houby, třebaže země to byly pěkné ( Portugalsko, Jugoška ). Prostě jsem se nedokázal tak uvolnit, jako mi to jde znovu teď.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |