Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Daňové přiznání - mohu a mám vůbec možnost na vrácení daní ?  (Přečteno 26142 krát)
azizi



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Únor 19, 2017, 10:10:44 am »

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s daněmi v DE.

Pracuji tam od 18.7.2016, denně dojíždím zhruba 50 kilometrů z ČR. Daňovou skupinu mám EG 2, měsíčně vydělám zhruba 1000 E čistého, nevíte prosím jaká platí podmínka o délce pracovní činnosti, jestli vůbec ty daně mám podávat?

Děkuji moc za odpověď
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Únor 19, 2017, 11:02:00 am »

pokial viem tak tam nie je podmienka nejakeho minimalneho casoveho useku prace ... ale co presne by si si mohol zo zakladu dane odpocitat, to Ti presne povie asi len danovy poradca ... Urcite by to mali byt naklady na cestovanie do prace, ale neviem , ci to je alebo nie je pre ludi co dochadzaju ako "pendler" nejako obmedzene.
« Poslední změna: Únor 19, 2017, 01:04:34 pm od rudo » Zaznamenáno
maladiva



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Březen 15, 2017, 12:53:39 am »

pokud máte zájem, ráda Vám poradím.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |