Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Akutní bydlení - pronajímatel nevrátil kauci  (Přečteno 127583 krát)
Janysek



Karma: 0
Příspěvků: 13


« : Leden 31, 2016, 11:19:01 pm »

Ahoj, prosim nevíte někdo o nějakém  rychlem bydlení? Musíme se s přítelem vystehovat, protoze majitel potřebuje pokoj pro svého kamaráda! Klidne i ubytovna .... ale za normální cenu.   Co???
« Poslední změna: Únor 01, 2016, 10:31:49 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 31, 2016, 11:36:01 pm »

A co výpovědní lhůta? Nebyla?
Vlevo pod ubytování je spousta odkazů kde hledat: http://www.mnichov.de/mkportal/modules/wiki/index.php/Ubytování_v_Mnichově. Nepsat emaily, ale ihned volat.
Zaznamenáno
Janysek



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Únor 01, 2016, 04:23:35 pm »

Výpovědní lhůta se nekoná....  jen se  prostě sbalte a vypadnete. Takže opravdu nevím kde něco sehnat na rychlo. Ještě k tomu  před výplatou a do toho nam nevrátí kauci.  Pláč
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Únor 01, 2016, 10:22:04 pm »

Výpovědní lhůta se nekoná....  jen se  prostě sbalte...
Máte s ním nájemní smlouvu? Pak bych se ani nehnul...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #4 : Únor 01, 2016, 10:31:14 pm »

Vzor žádosti: http://www.mietrecht.org/mietkaution/mietkaution-einfordern-muster-bzw-vorlage-fuer-mieter/

http://www.focus.de/immobilien/mieten/tid-15433/mietkaution-wie-sich-mieter-nach-dem-auszug-das-geld-zurueckholen_aid_433491.html
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #5 : Únor 01, 2016, 10:31:30 pm »

Jak to, že vám nevrátí zálohu ( kauci ) ?

Vždy, když předáváš někomu peníze, žádej si za to potvrzení ( stvrzenku, účtenku, papír, doklad, dokument, rukou psaný list atd. ). Jinak peníze nepředávej, a počkej na dobu, až stvrzenka bude.


Něco jste rozbili ? Kvůli něčemu jste se s ním nepohodli ?

Piš, možná se ti dá poradit.
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #6 : Únor 02, 2016, 01:24:56 pm »

okamzite jdete na Policii.kurva tak budu si tu robit snama co jse jim zachce.proc jse tak hnusne chovaji k cizincum.mi nejsme uprchlici .

nenechte jse.jak rika Kleena.ani jse nehnete .
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #7 : Únor 02, 2016, 09:21:01 pm »

Udavač se probudil..... Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #8 : Únor 02, 2016, 10:30:18 pm »

Jenže tady má dt145268 pravdu ( něco s tím dělat ); tedy pokud ti nájemníci něco nevyvedli ( jak je to u Čechů obvyklé ... ) - zatím se sem znovu neozvala, což může být vytížením, nebo naopak černým svědomím.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #9 : Únor 02, 2016, 10:53:53 pm »

Dojcland je idiot! Co by jsi chtel na te policii asi tak rict??? Nedali mi kauci a vyhazuji me? Te poslou do p....tohle neni vec policie, ale obcansko pravni spor. A uz vidim nemeckou policci jak resi neco co nemusi. Ja minuly tyden volal, ze mi na zastavce parkuje auto a ze mi pri nastupovani musi deti vztupovat do vozovky a operacni mi slibila, ze okamzite dojedou... jo neprijeli a ta sama situace byla vloni v zime. Jen buzerujou za zbytecnosti. Ty lenke, nechces jit s dojčlandem na rande?.......
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #10 : Únor 02, 2016, 11:12:16 pm »

dt je stejného pohlaví, a já nejsem teplej. Takže se to kříží. Vlastně nekříží.  Škleb

Já napsal: "něco s tím dělat". Ne "jít na policii". Policie ale také může pomoci ( radou ).
Dneska jsem byl s jedním náhodným polským staroušem vyřizovat právě na policii krádež jeho dokladů v parku, a úředník se činil. Dokonce i mapku polského velvyslanectví vytiskl a spojení městskou dopravou našel. Je sice pravda, že jsem ho musel postrkovat, ale solidarita, i ohleduplnost ke starým lidem tu byla znát.
« Poslední změna: Únor 03, 2016, 08:53:23 am od Lenke » Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #11 : Únor 03, 2016, 04:54:34 pm »

strašny zmrd tento hozna3333 vzdy ked si otovrim toto forum a vidim ho tu uz hned uraza .a stupa mi tlak.ja normalne nechapem p.Administrátora ze toto dovoli.

ráč si uvedomit hozna3333 ze uz dnes nieje problem byt trestne stihaní za ti co napises  na intenete.a nezachrani ta ani tvoj nick.

k téme : ked som pisal na policiu tak som tym tiez myslel ze proste aby podali podnet .stym suhlasim ze sa nato policajti vybrdnu ale ani to tak nieje celkom pravda.ja som mal taku skusenost s policajtmi v nemecku ze som im ohlasil ze  som mnou vydrbala zeitarbeti firma a poslal osm im podklady a oni to potm riesili cez arbeitsgericht (to osm ja este vtedy nevedl z eexistuje arbeitsgericht)cize aspon nieco nech urobi ato tu chcem povedat. ved toto hraniči uz scim aby sa takto niekto spraval ze ma vyhodi z bytu kedy sa mu zachce.a este neche vratit peniaze.hm.



Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #12 : Únor 04, 2016, 09:24:04 am »

Ta co dojčland? Kdy budes pracovat v tom mercedesu? Porad jsi neodpovedel..... Kdy pujdes do prace a my te prestaneme konecne zivit....
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #13 : Únor 04, 2016, 01:20:54 pm »

honza3333,no vidiš že to jde ty...z tochto mi uz tlak nestupa.

do mercedesu nepujdu.tá firma totižto jak jse jenom volá ..hm...málo platí...

ale nechce tady diskutovat na jiné téma .

at jse vyjadrí jak to dopadlo stím ubytováním...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #14 : Únor 04, 2016, 01:35:49 pm »

Ta co dojčland? Kdy budes pracovat v tom mercedesu? Porad jsi neodpovedel..... Kdy pujdes do prace a my te prestaneme konecne zivit....

Jene, už toho nech. Plevelíš to tady jako diddi.

Neživíš ho ty, ale lidi, kteří tisknou peníze. Mrknutí
Ale je to trošku složitější. Ještě to musí jít přes politiky, ty do toho také trošku přispěješ, pak zasáhne černá ruka trhu, potom počasí, nakonec se z toho někdo zblázní, jinému se rozsvítí, třetímu postaví, čtvrté prdne v kouli, ...
Je to složitý ...
« Poslední změna: Únor 05, 2016, 08:02:53 am od Lenke » Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |