Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prehlasenie auta z DE na SK cisla  (Přečteno 71494 krát)
sampovka
Host
« : Listopad 04, 2015, 07:29:08 pm »

Zdravim, mam auto na nemeckych cislach a vraciam sa na slovensko a netusim ako prepisat auto. Viete mi tu niekto poradit? DAKUJEM
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Listopad 04, 2015, 08:32:50 pm »

http://www.germany.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Koup%C4%9B_a_prodej_auta_v_N%C4%9Bmecku#Koup.C4.9B_auta_v_N.C4.9Bmecku_a_v.C3.BDvoz_do_.C4.8Ceska_nebo_Slovenska
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Listopad 04, 2015, 09:34:17 pm »

Normalne. V D auto odhlasit, koupit si prevozky a v Tatrach prihlasit.... :-D
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #3 : Listopad 04, 2015, 10:26:10 pm »

To co napsal Honza3333 plati jen v případe,  že chceš vyhodit zbytecne peníze za prevozní znacky a nebo že je to na Slovensku jinak než v ČR....
...kam dojdes s velkym a malym TP a znackama a prihlasis to na ceske.
Znacky Ti seberou  a poslou zpet do Nemecka a odhlasi to za Tebe.
Prijdes jen o cca 7-10dni pojištění a zbytek Ti dojde automaticky na konto z ktereho jsi to posilal.
To co pise Honza se dela s odhlasenyma autama nekoho jineho, nebo na kšeft, pokud je Tve, je to zbytecny...  Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Listopad 05, 2015, 09:54:06 am »

Já nejsem žádný kšeftař Jiříku!!!!  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Listopad 05, 2015, 10:38:48 am »

To co napsal Honza3333 plati jen v případe,  že chceš vyhodit zbytecne peníze za prevozní znacky a nebo že je to na Slovensku jinak než v ČR....
...kam dojdes s velkym a malym TP a znackama a prihlasis to na ceske.
Znacky Ti seberou  a poslou zpet do Nemecka a odhlasi to za Tebe.
Prijdes jen o cca 7-10dni pojištění a zbytek Ti dojde automaticky na konto z ktereho jsi to posilal.
To co pise Honza se dela s odhlasenyma autama nekoho jineho, nebo na kšeft, pokud je Tve, je to zbytecny...  Mrknutí

To za sebe můžu potvrdit - sám jsem to osobně absolvoval (a zde ve fóru už mnohokrát popisoval) se svým zde přihlášeným autem. Jen jsem ho v Mnichově potom - s potvrzením o odebrání německého techničáku českým úřadem - byl odhlásit sám. Pojištění a daň pak lze zrušit, finančák zbytek daně vrátí.
Pokud si úřady tu informaci předají samy, je to pěkné, pokud člověk sám nemůže - osobně je to nejspíš rychlejší.

Já nejsem žádný kšeftař Jiříku!!!!  Škleb Škleb Škleb
Vždyť on taky nepíše, že bys byl. Tak nevyskakuj a v ušetřeném čase pořádně čti.
« Poslední změna: Listopad 05, 2015, 10:40:18 am od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #6 : Listopad 05, 2015, 04:26:15 pm »

Ty drž laskavě zobák a šoupej nohama, když se dospělí o něčem baví. Já nevyskakuju, to bylo myšleno vtipem. Už jsem ti několikrát říkal, že se do mě nemáš navážet.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Listopad 06, 2015, 02:09:17 pm »

Ty drž laskavě zobák a šoupej nohama, když se dospělí o něčem baví. Já nevyskakuju, to bylo myšleno vtipem. Už jsem ti několikrát říkal, že se do mě nemáš navážet.
Ale Jendo, už zase sis vzal ty slabší pilulky?
Šoupej ty, čím je libo, a v mezičase diskutuj slušně.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #8 : Listopad 06, 2015, 06:21:50 pm »

Za počítačem je každý hrdina....
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #9 : Listopad 07, 2015, 08:23:16 pm »

Za počítačem je každý hrdina....
A ztrácí sociální návyky...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |