Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Dolů
 
Autor Téma: kdo chodi nakupovat do Aldi ,Lidl atd  (Přečteno 1355129 krát)
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #45 : Červenec 23, 2014, 04:20:56 pm »



U ALDI nesedi prodavacka nikdy ani hodinu v kuse u kasy. Proto Aldi bere jen vyucene prodavacky, aby je v pohode mohl davat na vsechny useky. Tim, ze tam chodime relativne casto a stravime tam vzdy dost casu, tak je mozne pozorovat, ze se stridaji. Nekdy, kdyz je min zakazniku , kasy nejsou obsazene vubec. Na druhou stranu, kdyz si stoupneme ke kase, tak nikdy necekame, vbrzku nekdo prijde. Myslim, si, ze v porovnani s jinymi supermarkety, jsou na tom prodavacky zde relativne dobre. Jednu znam, je uz leta ve stejnem supermarketu a nestezuje si.

Diddi, ale neviem, či sa naozaj dá porovnávať ALDI v nejakom malom prihraničnom mestečku a v Mníchove. Myslím si, že v tom môže byť dosť rozdiel.

Ja myslim, ze klidne muzes. Vzhledem k tomu, ze polovina nakupujicich  jsou Cesi. Frmol je tam  docela dost.

OK, aj ked mne tí mníchovskí predavači prídu teda dosť stresovaní.
Inač, len tak na okraj, to sa Čechom naozaj viac oplatí ísť kupovať potraviny "za hranice"?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #46 : Červenec 23, 2014, 04:42:29 pm »

Cechum se to vyplati. Hodne veci je stejne drahych a hodne je v Nemecku levnejsi. Hodne zbozi je i kvalitnejsi.

Napriklad Persil pro ČR a celou vychodni Evropu je vyrabeny v Polsku a v Nemecku koupis stejnou krabici ale s jinym, lepsim praskem...
Rikala me kamaradova zena Úsměv ktera ma v CR penzion a ze staci davat polovinu na stejny efekt...

A takhle je to s hodne produkty, jsou jine pro vychod a jine pro zapad.

Drogerie celkove je levnejsi. Plinky a mliko pro miminka levnejsi tady... Plinky z ČR nemuzeme davat na noc, holky je pročůrájí
 Škleb
« Poslední změna: Červenec 23, 2014, 04:43:32 pm od jirike » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #47 : Červenec 23, 2014, 04:44:38 pm »



 Jirike ano to je pravda s Persilom..podobne je natom co viem cokolada Milka..rozne druhy kavy atd...aspon vidis ocom je Eu a vyrobcovia..na vychod poslu odpad a na zapade to este aku taku kvalitu ma...veru zlata eu  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #48 : Červenec 23, 2014, 04:46:52 pm »



 Jesenna vila napisala

 predavaci v Prahe su slusnejsi a ludskejsi...na sk ked som som este nemal negativny zazitok s predavackov...Ty jesenna vila sa mi zda,ze nevies vychadzat s ludmi a chcela by si aby stebou bolo jednane ako s kralovnou...postav sa ty do tesca na slovensku a rob tamza 350euro a bdues makat ako fredka a som zvedavy ci bdues taka mila k zakaznikom ako to ty vyzadujes.. Co???
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #49 : Červenec 23, 2014, 04:54:07 pm »

Cechum se to vyplati. Hodne veci je stejne drahych a hodne je v Nemecku levnejsi. Hodne zbozi je i kvalitnejsi.

Napriklad Persil pro ČR a celou vychodni Evropu je vyrabeny v Polsku a v Nemecku koupis stejnou krabici ale s jinym, lepsim praskem...
Rikala me kamaradova zena Úsměv ktera ma v CR penzion a ze staci davat polovinu na stejny efekt...

A takhle je to s hodne produkty, jsou jine pro vychod a jine pro zapad.

Drogerie celkove je levnejsi. Plinky a mliko pro miminka levnejsi tady... Plinky z ČR nemuzeme davat na noc, holky je pročůrájí
 Škleb

Na vlastni kuzi vyzkouseno. Tedy na synove.Kdysi vyzadoval jen jeden druh müsli. A nebyl to prave ten nejlacinejsi. Smích Tak jsem se radovala, kdyz jsem delsi dobu pobyvala v Cechach, ze ho tam taky dostanu a nemusim to tahat s sebou. Ale ouha. Syn to odmital konzumovat. Az pak jsem si vsimla, ze to je sice pod znackou Nestle, ale vyrobeno v Polsku.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #50 : Červenec 23, 2014, 05:00:10 pm »

 Didi si zober napr eiscafe znacky Möwenpick a tie lacne nemecke znacky  za par centov...z tych lacnych som sa neraz skoro dosral..bez srandy...kupil som si svajciarske znacky ako Möwenpick a dalsie sice drahsie ale to bola uplne ina kvalita a chutovo odost lepsie nez tie lacne nemecke znacky... Úsměv
« Poslední změna: Červenec 23, 2014, 05:02:11 pm od hary01 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #51 : Červenec 23, 2014, 05:09:18 pm »

dosral..bez srandy

Neni to nic proti tobe Hary. Ale jako slovni hricka- dobry.  Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #52 : Červenec 23, 2014, 05:12:52 pm »

eiscafe moze byt...ale uz len svajciarska  Smích Smích
Zaznamenáno
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #53 : Červenec 23, 2014, 05:16:46 pm »

Prece jen je rozdil co jde CK + SK k dobru:
Kdyz si v Nemecku kupujes ve stanku teplou housku s masem a pod. tak ti ji podaji tou umolousanou, plesnivou rukou, kterou berou i penize, pripadne kterou si predtim vymackli vyrazku.
Vsude. Jeste jsem nezazil hygienicke minimum ktereho se ti dostane napr. v Tescu, kde uzivaji igelitove rukavice. Zkus tohleto vyzadovat tady, tak na tebe zavolaji lapiduchy.
« Poslední změna: Červenec 23, 2014, 05:20:38 pm od Akter » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #54 : Červenec 23, 2014, 05:37:35 pm »

Akter: tak to mas naprostou pravdu. To mne taky hodne vadi, ze na vsechno sahaji pazourama. I u pekare a vsude.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #55 : Červenec 23, 2014, 06:27:07 pm »

Akter: tak to mas naprostou pravdu. To mne taky hodne vadi, ze na vsechno sahaji pazourama. I u pekare a vsude.
Ještě lepší mi to přišlo v jedné pekárně v Mnichově, kde si inteligentní slečna na obsluhu vzala přepisové rukavice, aby mi s nimi podala houaku....a vzala i vrátila peníze.
Nějak jí zapomněli vysvětlit, pročže to ty rukavičky má a že kvůli trvanlivosti gelových nehtů to není...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #56 : Červenec 23, 2014, 06:43:18 pm »

To s těmi rukavicemi už jsem viděl ve více pekárnách, např. v OEZ.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #57 : Červenec 23, 2014, 10:52:37 pm »



 Jesenna vila napisala

 predavaci v Prahe su slusnejsi a ludskejsi...na sk ked som som este nemal negativny zazitok s predavackov...Ty jesenna vila sa mi zda,ze nevies vychadzat s ludmi a chcela by si aby stebou bolo jednane ako s kralovnou...postav sa ty do tesca na slovensku a rob tamza 350euro a bdues makat ako fredka a som zvedavy ci bdues taka mila k zakaznikom ako to ty vyzadujes.. Co???

No Hary, z tebe ještě něco budeš ty kluku jedna slovenská. Nikoho neurážíš a ještě celkem slušný úvahy. Myslím to dobře, hned ti dám plusko. Vidíš, že to jde, když se chce :-).

O Aldi a pekařích nic psát nebudu, už tu snad téměř vše zaznělo.

Ale jednu poznámku mám k pisatelce Jesennavilla nebo jak se to píše. Nemohu se v poslední době zbavit dojmu, že své příspěvky, otázky a odpovědi formuluješ záměrně tak, aby se strhla lavina. A ty jen někde doma u compu čekáš na to abys jsi se mohla začít urputně bránit a vnucovat všem své dojmy, které máš z ostatních diskutujících. A na závěr přestřelky hrát ukřivděnou. Celkem slušně přebíráš štafetu od Haryho, který to vzal trochu za jiný konec (a snad mu to i vydrží :-) ). Jo holka, potom se nediv....

Lidskou psychologii jsem nestudoval, mám ji jen jako nucené hobby v mém povolání. Tvůj profil už mám dávno hotový. Ale sem to nikdy nenapíši, neboj. A teď ty mínuska Jesennávillo, moje karma je příliš vysoká :-). 
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #58 : Červenec 24, 2014, 05:16:04 am »

Naprosty souhlas s Petrem a plus za podnetny prispevek  Smích
Smerem k Jahode a Vile
Jen si nejsem uplne jisty tim záměrem.
Jestli to nevychází jen z povahy.
Trosku sem brouzdal ve starsich prispevcich a tematech a skoro bych se vsadil, že Jahodu alias Jesenuvilu zname temer vsichni uz mnohem dyl...
A i ja pridavam souhlas s Haryho poznamkou o Kralovne a vse co naznacoval a pridavam Harymu plus  Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #59 : Červenec 24, 2014, 06:18:03 am »



  Petr ja som slusny clovek vzdy...vymena nazorov patri tiez k zivotu....a hadky koniec koncov tiez...ale proste v realnom zivote sa nedomaham extra jednania od predavaciek a je jedno kde som...co nemecko ci slovensko...lebo viem,ze to maju tazke a ked su nervozne viem preco...malopersonalu vela stresu slaba vyplata atd.... Smutek
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |