Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15   Dolů
 
Autor Téma: kdo chodi nakupovat do Aldi ,Lidl atd  (Přečteno 1361957 krát)
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #135 : Červenec 30, 2014, 10:37:18 am »

Ja na to nevidím nič smiešne.
Na zverejnenie takých vecí by mal byť súhlas "účinkujúceho".

A je mi totálne ľahostajné, čo je pre nenaký nenažraný reťazec "užitočné".

Hoci, možno sa vzrušujem úplne zbytočne, tej rozprávke o "psychologičke z ALDI" som od začiatku tak celkom neverila, považovala som to len za podarený vtip.
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 10:45:57 am od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #136 : Červenec 30, 2014, 10:55:19 am »

hair, ja začínam mať pocit, že ťa skôr platia za to, aby si im nenápadne robila reklamu ...

Ano Vilo, ale to se prece vubec nevylucuje, naopak s vyzkumem to souvisi a je to i zadouci: jde o to podporovat a vyvolavat diskusi vsemi zakonnymi a moznymi prostredky a zaroven nenapdane zautocit na podprahove vnimani zakazniku. Vidis, i ty uz toho o Aldi vis vic, nez jsi kdy vedela, a aniz bys chtela  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #137 : Červenec 30, 2014, 11:01:26 am »

Ja na to nevidím nič smiešne.
Na zverejnenie takých vecí by mal byť súhlas "účinkujúceho".
A je mi totálne ľahostajné, čo je pre nenaký nenažraný reťazec "užitočné".
Hoci, možno sa vzrušujem úplne zbytočne, tej rozprávke o "psychologičke z ALDI" som od začiatku tak celkom neverila, považovala som to len za podarený vtip.
Jahodo, já si opravdu myslím, že se vzrušuješ zcela zbytečně.
Své komentáře zde postuješ zcela veřejně a já jsem přesvšdčen, že takové fórum, jako veřejně dostupný zdroj, potom může bez dalších souhlasů figurovat v nějaké interní studii, a dokonce (s uvedením zdroje) i být veřejně publikováno. Pokud nechceš, aby tvé komentáře byly veřejně dostupné, máš v rukách jeden velmi silný nástroj: prostě je do veřejného fóra nepsat.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #138 : Červenec 30, 2014, 11:07:20 am »

Takze take proto mne tato diskuse tesi, pekne to tu odsejpa, a mam diky tomu i temer hmatatelne dukazy ohledne chovani a nazoru ceskych a slovenskych zakazniku  Mrknutí

Dúfam, že to nemyslíš tak, že budeš uverejňovať úryvky z tejto diskusie v nejakej tvojej správe. Na to je totiž potrebný súhlas zúčastnených.

Samozrejme, ze uryvky a nektere zvlast zajimave vyroky ve zprave uvedeny budou. Diskuse tady je anonymni, vedena pod prezdivkami, takze neni nejmensi pravnicky problem z ni citovat. Zadne osobni udaje zneuzity nejsou.  
Ale mohu pro tebe udelat vyjimku, a tvoji prezdivku muzu uvest v nemcine, akorat si nevim rady, co to vlastne znamena, je to Herbst-Fee nebo Herbst-Villa?
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #139 : Červenec 30, 2014, 11:07:41 am »

Hair, tvoje veticka "Muzu klidne pracovat i u rybnika na lehatku, pokud je dobry signal" me trosku rozhodila (v pozitivnim slova smyslu). To ja bych se valel u vody s laptopem furt!!! (samozrejme jen u takoveho rybnika, kde je dobry signal)

M.
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 11:08:51 am od milda34 » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #140 : Červenec 30, 2014, 11:11:10 am »

kleena,  dobre, ale inde sú tvrdé postihy za autorské práva, ich porušenie sa trestá, dokonca je pri reportáži je zakázané nahrávať zvuk a tuto to má byť úplne neošetrené? Len preto, že je to "verejné"?

To mám teraz prestať úplne všade písať (myslím na verejne dostupné fóra) len preto, aby sa to raz niekde neocitlo zverejnené?

Hair, toho je fórum vzájomej pomoci vysťahovalcov a nie priestor pre cielené robenie reklamy jednému reťazcu. Ináč sa za umiestnenie reklám draho platí, viem o tom svoje. A tu si niekto zneužije fórum vzájomnej pomoci, aby robil aj reklamu reťazcu, pre ktorý pracuje? Píšem otvorene, že sa mi to nepáči.

Ináč, Hofer poznám z Rakúska, chodievali sme tam občas nakupovať, kedže tam veci boli vraj výhodnejšie ako na Slovensku a okrem niektorých výhrad som bola celkovo spokojná. Keď ale vidím, akým spôsobom sa ALDI snaží ovplyňovať mienku o sebe pomocou takýchto fór, tak mi prestáva byť čoraz viac sympatické.
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 11:12:28 am od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #141 : Červenec 30, 2014, 11:11:56 am »

Hair, tvoje veticka "Muzu klidne pracovat i u rybnika na lehatku, pokud je dobry signal" me trosku rozhodila (v pozitivnim slova smyslu). To ja bych se valel u vody s laptopem furt!!! (samozrejme jen u takoveho rybnika, kde je dobry signal)

M.

Jo, je to prima, ale taky to nejde porad. Napriklad dneska je zatazeno  Smích, takze o rybniku si muzu nechat jen zdat. A tak jsem spokojena i s balkonem  Mrknutí.
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #142 : Červenec 30, 2014, 11:17:07 am »

Hair, cituj si, čo len chceš.
Ak teba osobne napĺňa ľudí manipulovať, a neprieči sa to tvojmu svedomiu, je to tvoja vec. A TO možeš kľudne citovať. Smutek
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #143 : Červenec 30, 2014, 11:20:51 am »

Hair, tvoje veticka "Muzu klidne pracovat i u rybnika na lehatku, pokud je dobry signal" me trosku rozhodila (v pozitivnim slova smyslu). To ja bych se valel u vody s laptopem furt!!! (samozrejme jen u takoveho rybnika, kde je dobry signal)

M.

Jo, je to prima, ale taky to nejde porad. Napriklad dneska je zatazeno  Smích, takze o rybniku si muzu nechat jen zdat. A tak jsem spokojena i s balkonem  Mrknutí.

Balkon je taky prima, dal bych si tam nejakej Planschbecken a citil bych se jako u rybnika:-))

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.weltdertechnik.de/wp-content/uploads/2014/04/Crane-Jumbo-Planschbecken-aldi-s%25C3%25BCd.jpg&imgrefurl=http://www.weltdertechnik.de/technik/crane-jumbo-planschbecken-aldi-sued-angebot-ab-5-5-2014&h=315&w=410&tbnid=VLgl_45v83ANWM:&zoom=1&tbnh=90&tbnw=117&usg=__ADSQJqqckd4WzmlZBAQo8kew1Bw=&docid=yU5l7XvzCU_fHM&sa=X&ei=ksbYU7fWAov24QS52IGwDQ&ved=0CEIQ9QEwAQ&dur=816
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #144 : Červenec 30, 2014, 11:27:23 am »

kleena,  dobre, ale inde sú tvrdé postihy za autorské práva, ich porušenie sa trestá, dokonca je pri reportáži je zakázané nahrávať zvuk a tuto to má byť úplne neošetrené? Len preto, že je to "verejné"?

To mám teraz prestať úplne všade písať (myslím na verejne dostupné fóra) len preto, aby sa to raz niekde neocitlo zverejnené?

Hair, toho je fórum vzájomej pomoci vysťahovalcov a nie priestor pre cielené robenie reklamy jednému reťazcu. Ináč sa za umiestnenie reklám draho platí, viem o tom svoje. A tu si niekto zneužije fórum vzájomnej pomoci, aby robil aj reklamu reťazcu, pre ktorý pracuje? Píšem otvorene, že sa mi to nepáči.

Ináč, Hofer poznám z Rakúska, chodievali sme tam občas nakupovať, kedže tam veci boli vraj výhodnejšie ako na Slovensku a okrem niektorých výhrad som bola celkovo spokojná. Keď ale vidím, akým spôsobom sa ALDI snaží ovplyňovať mienku o sebe pomocou takýchto fór, tak mi prestáva byť čoraz viac sympatické.

Autorska prava se vztahuji na osoby zverejnujici sve nazory pod svym jmenem, coz toto diskusni forum neni.  tak je mozne z nejk kdykoli a kdekoli citovat, i s event. nicnerikajicimi prezdivkami.
Je potreba se od sveho nicku trochu odosobnit, Vilo, a nebrat se tak vazne  Mrknutí

Ano, zde to je forum vzajemne pomoci krajanum (nezlob se, slovo vystehovalec se mi moc nelibi), a tak si samozrejme nemyslim, ze by zde zrovna krajanum  pomahaly diskuse o politice a historii a faktech, ktere jsou vseobecne znamy - pokud bys z toho nechtela udelat vzdelavaci forum. Ale to nevim, jestli na to mas spravnou kvalifikaci historika  Mrknutí.

A prosim, aby tady nebyla zverejnovana reklama na rakousky retezec Hofer  Mrknutí. Precejenom je zde forum krajanu, kteri ziji v Nemecku, a proto take tema diskuse je "Kdo chodi nakupovat do Aldi, Lidl..... "  Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #145 : Červenec 30, 2014, 11:43:33 am »

hair, otáčaš si to, ako sa ti hodí.

Tá téma, (na ktorú narážaš) bola moja jediná, ktorá sa týkala historie a len NADVAZOVALA na inú debatu vo vlákne o nemeckom občianstve.
Ináč som (až na jednu výnimku) zakladala len témy, čo sa týkali práve tej pomoci.

Nerobila som tu cielene reklamu! (Ešte raz podotýkam, za reklamu sa platí a dosť draho!)

Pre mňa je rozdiel debatovať o nejakých historických faktoch (a to sa tu v debatách deje úplne bežne) a rozdiel robiť cielene reklamu. Tak neospravedlňuj svoje zneužívanie tohto fóra na reklamu mojou jedinou témou.
Ale ake si to písala? Najlešou obranou je útok.


Iné je, keď ľudia píšu svoje skúsenosti v obchodoch ALDI, Lidl a podobne (ako zákazníci) a iné, keď niekto istému reťazcu robí cielenú reklamu (však si to napokon sama priznala)
Kedže Hofer je to isté, čo ALDI (len v Rakúsku), tak prečo by som nemohla písať o skúsenostiach s ním?
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 12:02:29 pm od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #146 : Červenec 30, 2014, 12:00:43 pm »

hair, otáčaš si to, ako sa ti hodí.
Fórum vzájomnej pomoci si zdegradovala na fórum, ktoré vlastne ani nie je potrebné, lebo však každý si to môže nájsť sám, nie? Hněv Len aby si ospravedlnila, že toto fórum zneužívaš na robenie reklamy pre ALDI

Iné je, keď ľudia píšu svoje skúsenosti v obchodoch ALDI, Lidl a podobne (ako zákazníci) a iné, keď niekto istému reťazcu robí cielenú reklamu (však si to napokon sama priznala)
Kedže Hofer je to isté, čo ALDI (len v Rakúsku), tak prečo by som nemohla písať o skúsenostiach s ním?

Ale Vilo, Aldi proste dobrej je, ten nepotrebuje zadnou velkou reklamu  Mrknutí, a to, co pisu, jsou me zkusenosti. A kazdy, kdo to cte, at se zaridi podle sebe, kdo se chce nechat ovlivnovat,  fajn, kdo nechce, na nem to stopy zadny nezanecha.
Kazdy si vybere, co mu vyhovuje a to je na tom to bezvadny.....  Úsměv.
Treba nekdo souhlasi i s tvymi nazory - ty, stejne jako kdokoli jiny, tim, co pises a jak "bojujes za spravedlnost", muzes take ovlivnovat plno lidi. To je prece prima psat a mit moznost vyjadrit svuj nazor a tim mit moznost dat vsem najevo, co si myslis, ne?

A Hofera si tedy muze najit taky kazdy sam, co rikas?  Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #147 : Červenec 30, 2014, 12:03:59 pm »

jde o to podporovat a vyvolavat diskusi vsemi zakonnymi a moznymi prostredky a zaroven nenapdane zautocit na podprahove vnimani zakazniku. Vidis, i ty uz toho o Aldi vis vic, nez jsi kdy vedela, a aniz bys chtela  Mrknutí

Takže píšeš len svoje skúsenosti?
Však si sama odporuješ.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #148 : Červenec 30, 2014, 12:06:46 pm »

Hair, tvoje veticka "Muzu klidne pracovat i u rybnika na lehatku, pokud je dobry signal" me trosku rozhodila (v pozitivnim slova smyslu). To ja bych se valel u vody s laptopem furt!!! (samozrejme jen u takoveho rybnika, kde je dobry signal)

M.

Jo, je to prima, ale taky to nejde porad. Napriklad dneska je zatazeno  Smích, takze o rybniku si muzu nechat jen zdat. A tak jsem spokojena i s balkonem  Mrknutí.

Balkon je taky prima, dal bych si tam nejakej Planschbecken a citil bych se jako u rybnika:-))

http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.weltdertechnik.de/wp-content/uploads/2014/04/Crane-Jumbo-Planschbecken-aldi-s%25C3%25BCd.jpg&imgrefurl=http://www.weltdertechnik.de/technik/crane-jumbo-planschbecken-aldi-sued-angebot-ab-5-5-2014&h=315&w=410&tbnid=VLgl_45v83ANWM:&zoom=1&tbnh=90&tbnw=117&usg=__ADSQJqqckd4WzmlZBAQo8kew1Bw=&docid=yU5l7XvzCU_fHM&sa=X&ei=ksbYU7fWAov24QS52IGwDQ&ved=0CEIQ9QEwAQ&dur=816

Hmmmm, ten je peknej, no jak jinak, kdyz je od Aldi, zejo  Smích. Ale ani na bazenek to dneska neni...  Pláč.....
Ziitra italske dobroty !!!!!!  Smích Smích
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #149 : Červenec 30, 2014, 12:11:26 pm »

Mýliš, ja ani náhodou "nebojujem", len isté veci sa mi priečia.
Už sa tu pomaly cítim, akoby som nedobrovoľne musela čítat letáky, čo mi niekto hádže do schránky.
Mala to byť debata o skúsenostiach, nie reklamné okienko ALDI.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |