Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Život v Mnichově nebo Norimberku oproti Praze  (Přečteno 24430 krát)
Alda7



Karma: 2
Příspěvků: 11


« : Květen 25, 2014, 12:50:15 pm »

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, kde si myslíte, že je lepší žít, zda-li v Mnichově, nebo Norimberku ?
Dále se chci zeptat, jestli si myslíte, jestli tam život lepší než v Praze (stát, státní správa, nabídka práce, stav silnic, vyšší úroveň života, poměr platů a cen...)

Děkuji, Aleš  Úsměv
Zaznamenáno
mireckac



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Květen 30, 2014, 12:08:03 pm »

tezko rict, Srovnani a mnichova je po ekonomicke strance takove, ze zivot v Mnichove vychazi draz nez v Norimberku, Ja ziju v Norimberku, v Mnichove jsme take byla rpacovne jako pecovatelka, ale vim to od sveho budouciho manzela, ktery je z Norimberka a v Mnichove studoavla vysokou a zil tam nekolik let. Co se tyka prace nevim, ja ji bez prac agentur nemohu sehnat ani tam ani tady, Ale to me uz netrapi, nemusim uz pracovat, ale co se tyka srovnani prahy a techto neemckych mest. Obecne ja jsme v Nemecku jiz nekolik let a jsme tady v klidu, vse funguje jak ma, nikdo me neobtezuje, jsme spokojena tak, ze do cech se uz vratit nechci. Jen na navstevy za detmi, ja v Cechach nemam pocit klidu a bezpeci, spis naopak
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |