Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dolů
 
Autor Téma: Všechno je zde hrozný, tak proč jste sem přišli?  (Přečteno 1196586 krát)
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #60 : Květen 22, 2014, 09:54:56 pm »

porad jeto, ted jeto jeste lepsi
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #61 : Květen 23, 2014, 06:54:11 am »

Milan navstiv niekedy Prahu a chod do Imperialu..pozri ti co ti strpcovali zivot v Ceskoslovensku uz mozno neziju..a ked ano su to dedkovia ..clovek by nemal ostat zatpknuty...takych pripadov ako Ty je vela..pozri mas uz novy zivot..zijes v cudzine...len pre daku vnutornost zlost by clovek nemal chodit do rodnej zemi?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #62 : Květen 24, 2014, 04:59:34 pm »

http://www.cas.sk/forum/237948/kralovsky-plat-prezidentovho-casnika-z-tolkych-penazi-sa-vam-hlava-zatoci/2

Milan to je trosku ine kaficko ze  Mrknutí
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #63 : Květen 24, 2014, 06:07:47 pm »

Proc tam nejdes knemu delat? kdyz jsi tak dobry
vys kolik dostava nase uklizecka 15,-EU cistyho je prihlasena my platime dane,pojistovnu vsechno je oficialne tja takovy je zivot.Ale vym kdyz my jedeme do nemecka a zustaneme tam  mesic tak se onas byt taky stara
vyrizuje postu atd.Ja vym ze kdyz prijedu spatky tak  je vsechno v perfektim stavu a my se nemusime onic starat
« Poslední změna: Květen 24, 2014, 06:18:19 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #64 : Květen 24, 2014, 06:14:50 pm »

Milan keby mam tu moznost samozrejme nevaham...ale myslim si,ze u prezidenta sa casnici budu menit tak casto ako u sukromnika...
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #65 : Květen 24, 2014, 06:24:36 pm »

ja nevym proc nadavate na toho prezidenta vy jsteho  zvolyly.Krome toho kazdy ma tu moznost udelat karieru.
vys ja jsem delal rok v 2011 v cechach v jednom nasem hotel ja jsem  tam taky mel skoro 1500,- cistyho
samozrejme to bylo min co jsem vydelaval normalne zde ale zato jsem tam mel ubytovani a vsechno zadarmo.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #66 : Květen 24, 2014, 06:26:41 pm »

Mne je jedno koho mame prezidentna..ja to neriesim.Robit pre prezidentna ci na urade vlady je podstatne prestiznejsia a pokojnejsia praca nez praca pre sukromnu hotelovu siet.To sa ani neda porovnat.Ucil som sa v statnych interhotelov a
viem to porovnat.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #67 : Květen 24, 2014, 06:28:48 pm »

Milan este pred par dnami si tvrdil,ze chyzna u Teba pracuje cez Zeitarbeit ktorej hotel plati 30euro a zrazu mi tvrdis,ze zamestnavate chyznu za 15euro...take rozpravky ti uz neuveria ani ludia co v zahranici neboli...chyzna ktora zaraba 15euro bruto na hod...rad by som videl jej prac.zmluvu a vyplatnu pasku ...ja by som jej to dozicil,ale neverim,ze sukromnik jej da taky plat.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #68 : Květen 24, 2014, 06:31:06 pm »

Oprava Milan tvrdi,ze chyzna ma uneho 15euro cisteho..v hrubom to musi byt cca 20euro...to som este nepocul,aby chyzna mala 20euro bruto na hod...vie niekto o podobnom pripade?
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #69 : Květen 24, 2014, 07:02:30 pm »

lidi kdy jste zde nespokojeny nejste stasnty takse musite vrati tam odkud jste prisli.Zde nebude nikdy stasty a spokojeny.
proc se zdrazuji nasi vydaje na nemocenskou atd ,Kvuly vam kteri jste sem prisli nepracovaly jste nebo 3 mesice a pozadujete  vsechny vyhody  jako lidi ktery cely zivot zde pracovaly platily dane.Ja vym zde nazapade jeto hrozny  nemacky urady jsou hrozny vsechno je zde hrozny  tak prot jste sem prisly.Proc vas zde zamestavaji evt jste 1 ve svem oboru.Ten sbytek ty lopaty a lidi kteri  pisi hledam praci bez jazyku atd kdyz je nekdo vezme tak jenom proto ze je muze ojebat.Taky jim to patri.Muj partner byl jednou na ceskym urade v Praze umel tam nekdo anglicky? vubec se snim nebavyly az kdyz jsem s nim prisel takjsem je serval a potom to slo.Hallo viva EU .To je ten duvod proc budu anti Evropskou stranu volit.


Asi protože jinde je to možná ještě horší, člověk si myslím dnes nevybere.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #70 : Květen 24, 2014, 07:04:47 pm »

ja takovy je zivot
kazdy muze napsat co mysly
meto nevadi ze neumy uz cesky ja tu cestinu nepotrebuji ale lidi kteri ziji v Nemecku tu nemcinu potrebuji,
Hary01 krytyzuje vsechno co zde hleda kdyz jeto tak spatny.Povida jakou ma praci a jak dobre zaplacenou atd  veskutecnosti jeto chudak s Hartz4 on muze byt rad ze to od naseho statu dostal. Protoze tolik kolik dosta zde v nemecku za podporu otom muze kazdy v Cechach a na slovensku snit.Kdyz to ctu ze jsou lidi ktery ziji zde v Nemecku a nechteji se ucit nemecky sorry.To je tosamy jak recko potrebuji od nemecka penize ale  nemci jsou spatny. Ano zde je vsechno spatny , kapitalismus


Hary popisuje jen realitu, co je na tom špatně? A Hary se deklaruje s dobrou němčinou, tak proč do něho šijete? A vy jste Čech. Němec nebo Holanďan? Vaše čeština bude asi jako naše němčina, tak se brzděte.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #71 : Květen 24, 2014, 07:05:26 pm »

casy zlatej marky a rakuskeho silingu su davno prec....vtedy nam nemci ci rakusaci neobmedzene papiere nechceli davat... Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #72 : Květen 24, 2014, 07:07:11 pm »

Zlaticko s Milanom sa nehadame:)mame len vymenu nazorov...ale nieje to ziadne hadanie ci napadanie...samozrejme starsi ludia nemaju radi,ak mladsi maju skusenosti maju svoj nazor.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #73 : Květen 24, 2014, 07:11:28 pm »

zprve nejsem tlumocnik na cestinu ,zadruhy matercina co toje kam se sni dostanu? je pravda ze jsem narozeny v Praze ale jinak nema  nic spolecnyho s cechamy
/stat me odsodil o opusteni republiky.stat me nedall visum prestoze jsem mel oficialni vystehovani na pohreb rodicu,stat se me pokousel ojebat o navraceni nemovitosti po rodici,stat mne delal vzdy problemy kdyz jsem jel do cech na hranicich me filcoval nechaly  hodinu stat atd
sorry jetoho trochu moc.Ja jsem zacal normalne, pokousel jsem evt lidem vysvetlit jak to zde funguje.Ale kdyz to zde ctu jak lidi pisi jak jeto spatny,cely system,nemam ceskou gramatiku na pocitaci takze nemohu poradne psat,vym ze moje cestina je spatna ja se cestinou nemusel zde zivit
ja vym ze moje cestina je lepsi jak nemcina  nekterych lidi kteri zde ziji 20 let a  nedomluvy se. Prome to znamena ze ja nejezdim casto do cech jenom kdyz jeto nutny.S Kamarady se sejdu v rakousku,v nemecku proste jinde na to nemusi jezdit do cech.Ale vadi my jak liede zde narikaji a davaji vynu statu protoze jak oni zde pisi ten system je zde spatny to my vadi.Proto rikam kdyz nejsi zde spokojeny tak se vrat.Je jedno jestly jsi slovak nebo cech nebo madar nebo polak.
Za cina se to menit ja nevym jestly nekdo zde kouka na nemeckou televizi,Jedna rumunka zazalovala protoze sta ji zrusil Hartz4 priplatky protoze ona odmytla vzyt prace a nedordrzovala sve povinosti vuci statu.No ona padla nahubu ted to zacina a verim tomu ze bude vyc takovych rozhodnuti.Kazdymu se muze dostat do nezamestnanosti,ale kdyz neumys poradne nemecky tak nemas moznost nejaky novy job a zustanes  nezamstnany.To musi kazdy vedet samco chce co ocekava ale nedavejte vynu statu prvne se podivejte na svoji sytuaci.Vys vsude rikaji eu predpisy kdyz pojedu do nemecka s Formularem XXXX tak muzu jid k Doktorovy
teoreticky ano ale prakticky nee vsude musis zaplatit v hotovosti ok 99% je mozny ze nekdo to udela bez hotovosti.V tu chvyly kdyz jdes bez nemeckoho pojisteni jsi privatni pacient a mas jiny ceny ktery doktor uctuje jsou o30% i vyc drasi./To vym 1000% ze to tak funguje presto ze mam jedno s nejlepsich Holanskych pojisteni vsude musim platit v hotovosti nebo kartou ok kdyz pujdu do nemocnice to jsou jiny predpisy ale jinak vsude musim zaplatit.Hned kdyz prijdu do ordinace a vysvetlim o co jde dostanu odpoved musite zde  zaplati v hotovost/kartou jsou Ordinace ty neuznavaji  mezinarodni kartu tak musi do Automatu a vyzvednou penize.Tak jeto i vcechach ze musim platit v hotovosti jako cizinec to je nacelym svete.Krome toho ja tady nikomu nedava ,on nadava na vsechno na ten system na vsechno

Vždyť vy nejste lepší než my, také nadáváte, zase na český stát jak vám ukřivdil, třeba si to vydedukujte podle svého, třeba to bylo protože jste neuměl pořádně česky Smích Smích
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #74 : Květen 24, 2014, 07:15:00 pm »

zlaticko ja nerikam ze jsem lepsi jak  lide zde .Ja doufam ze ty mlusis tak dobre nemecky jak ja cesky.Co jsem zde napsal otom lekarstvy to jsou moje skusenosti ,Je mozne ze kdyz nekdo prijde sceskym pasem ma lepsi podminky jak nekdo snemeckym pasem.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |