Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Dolů
 
Autor Téma: Všechno je zde hrozný, tak proč jste sem přišli?  (Přečteno 1190887 krát)
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #45 : Květen 22, 2014, 07:18:03 pm »

ja vym ze EU je arogantni,nevym jestly s tim evropsky srabe  hodne nemecko vyhralo nejsem ekonom .Ale VW a jiny fimy byly vsude zastoupen Nemecko ma sylnou industrii.My zde v Holansku nemame zadnou industrii
 my jsme obchodnici.ktomu  nemecka industrii je dobra  a zadana ve svete to nesmys zapomenou.Problemy jsou vsude.Nechci rikat ze to v Holansku je lepsi ale co vym jeto jednodusi a lehci.Holansko je maly proto mymame  jeden danovy urad atd jeto kompaktni.My mame statni pensi,to dostanou vsichni kteri jsou zde oficialne prihlaseny at pracovaly nebo nepracovaly.Taje mom vysi nez minimalni duchod v nemecku/AOV je mom okolo1100,-EU/podobny system je  v Luxembursku zadny jiny sta to nema.Zato ale je zde hrozne draho ,vsechno je drazsi nez v nemecku.Ja ty vsechny problemy znam lepe nez jiny lidi ja to mohu porovnat.Ja jsem zil v USA,takto taky znam
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #46 : Květen 22, 2014, 07:26:08 pm »

kde byly cesi kde bylo slovensko kdyz slo o recko.

Eu parlament ma necelych 800 poslancu a z toho je myslim asi 20 z ČR.
Krom toho ze tech 20kusu je politicky ruznych a neshodnou se ani mezi sebou...
Tak se mohou jen k nekomu z vetsich statu pridat a nebo sami podat nejaky navrh...
Ale vic fakt nemohou i kdyby chteli...

Takze otazka kde byli... Byl jen maly ulet a fakt me fantazie nestaci prijit na to, jak si to myslel...

Vse rozhodli  největší staty a zaroven veritele Recka...
Trosku se to tluce, trosku střet zajmu, ale kdo by to dnes resil... Smích
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #47 : Květen 22, 2014, 07:43:57 pm »

Tie ceny su podla Teba drahe?Pohlreich musi platit najom...zamestnancov...a ine veci...a vsetko ma z cerstvych surovin...ked sa ti to zda drahe mozes ist na vlakovu do restauracie sa najest..tam dostanes jedlo za 120kc...Pohlreich sa minule vyjadril,ze potraviny v Cechach  su tak slabe co sa tyka kvality,ze ich musia do Bruselu chodit kupovat....aby mohli robit z kvalitnych a cerstvych potravin.

Radsej sa pojdem raz do mesiaca do restauracie najest a dam zato v imperiali cca 600-700kc...ako 10 krat a dostanem mizernu kvalitu.U Pohlreicha som jedol a mozem povedat,ze je to zazitok.
Hary, ty jsi teď objevil Ameriku.
Víš co je v Praze i jinde kuchařů co si nechávají vozit několikrát týdně čerstvé věci odkudkoli. To dneska není vůbec žádný problém, abys měl 3-4 x týdně na Ruzyni čerstvé kraby, například.
Ale pobavila mě věta: "Pohlreich se minule vyjádřil"... zmínil se někde na internetu nebo při rozhovoru s Tebou? :-)
Víš Hary, pustil jsi se do tématu, které je tak prodiskutované a všechny aspekty všeobecně známé, že tímto už tedy ale vůbec ani náhodou tady nikoho neohromíš.
« Poslední změna: Květen 22, 2014, 07:45:30 pm od petr69 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #48 : Květen 22, 2014, 07:45:57 pm »

Peter mas pocit,ze sa bavim stebou:)?
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #49 : Květen 22, 2014, 07:49:15 pm »

Tak tuto větu jsi sám mohl dostat 1802 krát.

Přesně tolik je tvých příspěvků!

 Mrknutí
« Poslední změna: Květen 22, 2014, 07:53:09 pm od petr69 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #50 : Květen 22, 2014, 08:52:36 pm »

Dobre Petr mas este nieco:)=?
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #51 : Květen 22, 2014, 09:00:58 pm »

Hary01
byl jsi nekdy v KaDeWe v Berline 5/6 poschodi?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #52 : Květen 22, 2014, 09:10:15 pm »

v Berline som nebol..nemam dovod chodit do Berlina...
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #53 : Květen 22, 2014, 09:12:43 pm »

Dobre Petr mas este nieco:)=?

Hary, mě nerozhodíš.

Já jsem ve svém životě tak v pohodě a spokojený, že možná dobře, že mě neznáš. Toto bys mi určitě záviděl.

Měj se krásně a přeji ti v životě jen to dobré.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #54 : Květen 22, 2014, 09:14:19 pm »

Peter napodobne:)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #55 : Květen 22, 2014, 09:20:59 pm »

Hary01
byl jsi nekdy v KaDeWe v Berline 5/6 poschodi?

Neni tam nahodou kantyna? Tam jsem obcas chodila na jidlo, kdyz jsem tam nekde byla.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #56 : Květen 22, 2014, 09:43:45 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=KpOMfJ8AwP8

toto si uvarte panove  Škleb
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #57 : Květen 22, 2014, 09:49:09 pm »

ale velmy pekna kantyna.KaDeWema nejvetci feinschmecker odeleni v Evrope ma pres 500 druhu salamu,sunky atd
pres 600 druhu syru.Kazdy den prijizdi Kamion z Parize jenom pro KaDeWe.Ma  pod smlouvou namorni flotu ktera jenom prone lovy co oni potrebuji.Ma vetci odeleni potravyn jak harrods london.Harrods london ma vetci celkovy sortyment.Tomu rikam cerstvy prilohy ,cerstvy produkty je pravda ze sy to nechaji zaplatit.Ales sezenes  co potrebujes nebo tito objednaji
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #58 : Květen 22, 2014, 09:52:30 pm »

Hary01
co je natom?to je fantastycky jidlo!
znam trochu podobny recept
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #59 : Květen 22, 2014, 09:53:54 pm »

ale velmy pekna kantyna.KaDeWema nejvetci feinschmecker odeleni v Evrope ma pres 500 druhu salamu,sunky atd
pres 600 druhu syru.Kazdy den prijizdi Kamion z Parize jenom pro KaDeWe.Ma  pod smlouvou namorni flotu ktera jenom prone lovy co oni potrebuji.Ma vetci odeleni potravyn jak harrods london.Harrods london ma vetci celkovy sortyment.Tomu rikam cerstvy prilohy ,cerstvy produkty je pravda ze sy to nechaji zaplatit.Ales sezenes  co potrebujes nebo tito objednaji

Uz je to kolem 20 let, tak uz si to nepamatuji, co tam vsechno meli, ale vim, ze se tam dalo dobre najist.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |