Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: neplatenie účtu za mobil - následok?  (Přečteno 29504 krát)
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« : Leden 22, 2014, 06:02:28 pm »

Ahojte,

pokial sa niekto ocitol v podobnej situácii, bola by som rada, keby ste mi mohli poradiť, ak ste sa ocitli náhodou v podobnej situácii.

Dala som povolenie na to, aby sa účet za mobilný telefon každý mesiac strhával z môjho účtu.

Raz údajne mali problém spomínanú sumu strhnúť, tak som bola vyzvaná zaplatiť sama, inak ma vypnú. Neskôr som zistila, že spomínanú sumu mi predsa len strhli, takže som platila dvakrát a ten mesiac som výnimočne mala dosť vysoký účet.

Otázka je, či mám právo odmietnuť platiť dalšie účty, kým mi nevrátia sumu, ktorú som im zaplatila navyše.

(Z môjho konta ju už strhnúť nemôžu, kedže som menila banku a na starom konte nemám žiadne peniaze. To som neurobila ale kvôli mobilnej spoločnosti (tá zmena banky)
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Leden 22, 2014, 07:42:11 pm »

Pokud jsi za jeden měsíc přeplatila, měli by ti za ten další strhnout o to méně. Dej si ale pozor na to prázdné konto - většina firem si za neprovedené inkaso účtuje poplatek a ne malý. Měla bys jim prostě sdělit číslo účtu, kde peníze jsou a pak si dat pozor, aby ti to přeplacené příště přečetli k dobru. Pokud ne, braň se s doložením vypisu z účtu.
Ma neplacení si dej pozor, nejspíš tě to bude stát jen peníze a v horším případě i záznam v Schufa...pak už nedostaneš smlouvu nikde žádnou.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #2 : Leden 23, 2014, 03:57:23 pm »

Díky za odpoveď.
S  tým prádznym  kontom sa už poučila, viem, že to stojí poplatky.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |