Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sťahovanie filmov  (Přečteno 61847 krát)
Sajmonka



Karma: 1
Příspěvků: 8



« : Listopad 21, 2012, 09:22:59 pm »

Hallo mám na Vás otázku  Co???

Áno sťahovanie je nelegálne aj u nás aj tu aj všade asi, ale predsa to "každý druhý/tretí človek" robí (filmy či mp3)...

Som v Nemecku ako Au-pair a môj Gast-papa ma nedávno upozornil, že nemám sťahovať filmy, že by nebol nadšený keby pred domom zastali páni policajti...Som si pomyslela však to mám len u seba v NTB a nikde to nezdielam ani nenapalujem nič, tak prečo?! Potom som sa pozrela na net ako to vlastne je, ale nejak vôbec nie som múdrejšia, keď tie všetky články sú tak z roku 2006 a nenašla som odpoveď nato čo som hľadala...


Tak sa pýtam, môžem s kľudom sťahovať aj ďalej filmy - LEN A LEN PRE MOJU POTREBU!?Co???? Sťahujem ich zo slovenských a českých stránok ako ulož to,či fastshare,euroshare. Používam len tieto stránky, žiadne ako Torrent a podobné...






 
Zaznamenáno
Sajmonka



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #1 : Listopad 21, 2012, 09:25:35 pm »

Pardon,nevšimla som si, že už je tu podobná téma :-))) aj tak však nie som o nič múdrejšia...
Zaznamenáno
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #2 : Listopad 21, 2012, 10:17:36 pm »

To je zlozita a nejasna tematika, a najdes k tomu rozporuplne nazory. Takze ziadna odpoved nebude spravna.
Ale dam ti tip aby si mohla kludnejsie spavat: Streaming je "zatial povoleny", no a su rozne programy (nap. add-on pre Firefox, menom "Ant Video Downloader") kde spustis fim, potom kliknes na ten add-on a film mozes ukoncit. On ho potom stahuje v pozadi = film je urceny iba na streaming ale nikto nezisti ci sa ten signal este inak spracuje.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Listopad 22, 2012, 10:38:25 am »

Pokud budes filmy stahovat ze serveru typu ulozto, nemela bys ty, ani pan domaci, mit problemy. Na jednom stazeni zadna nahravaci spolecnost, ani pravnik, majlant nevydelaji a proto se tim take nezabyvaji. Navic, aby zjistili, kdo stahoval z ulozto, by se nejdriv museli nabourat do prenosove cesty, nebo od nich dostat zaznamy ze serveru.

Nebezpecne - a v Nemecku velmi, muzes tim svym domacim zadelat na velke problemy - je stahovani pomoci P2P (ruzne emule, edonkey, bittorrent). Pri tomto zpusobu stahovani se casti souboru nabizi ke stazeni i ostatnim a prave toto je dojna krava techto prizivniku: prohlasi totiz kazdeho cloveka, ktery si od tebe kousek stahl, za potencialniho kupce filmu a spocitaji obrovskou skodu. Ta samozrejme neni realna, ale bude to oficialni hodnota sporu, od cehoz se odviji napriklad i soudni poplatky a honorare pravnika. Tim vsim se te budou snazit zdrtit tak, ze akceptujes "vstricne gesto" v podobe nahrady ve vysi par tisic Eur. A jelikoz je p2p v principu otevreno vsem zajemcum, nebude neni pro tyto lidi a jejich dodavatele problem zeptat se primo tveho pocitace, co nabizi. Pak si sami kousky postahuji a osoli te za vsechno.

To opravdu uz dnes nestoji za to a v Nemecku z toho lide maji hodne strach.
Navic, budes-li stahovat pres pripojku sveho domaciho, prijdou na nej a nebude je zajimat, zda ma aupair...budou ty prachy chtit po nem, protoze cim bonitnejsi protivnik, tim vyssi "vydoj", zeano. Smutek
Takze od P2P dej na pripojce lidi, na kterych ti zalezi, radsi ruce pryc.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jaryna g



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Květen 16, 2014, 03:04:54 pm »

ahoj vsici jsem v nemecku treti tyden a stahoval jsem z ulozto,ted sem se dozvedel ze jsou za to hrozny palky,prijdou na me?jsem z toho na prasky diky za odpovedi Co???
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #5 : Květen 22, 2014, 01:04:24 pm »

ja vym ze stahovani v nemecku je hrozny problem a hodne mojich znamych muselo platit.Ja treba jsem mel na youtube muj film s muzikou
kdyz jsem to chtel ukazat v nemecku tak my to prohlasilo ze to neni v nemecku povoleny.  Drive to bylo v Holansku oficialni ale ted je to taky zablokovany a zakazany
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Regensburk.de © 2013
Stránky krajanů o životě v Regensburku - Německu. O srazech a akcích, zábavě, práci, ubytování, studiu v Regensburku, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Regensburku a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Regensburku.

Odkazy | englisch online lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dänisch online lernen | niederländisch lernen | deutsch online lernen | polnisch lernen | serbisch lernen | tschechisch online lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch online lernen | französisch online lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen |